Menu

Atrakcje dla dzieci 

Jesteśmy agencją eventową, która dostarcza atrakcje na różnego rodzaju eventy. W swojej ofercie nie mogliśmy pominąć również dzieci. Dobraliśmy odpowiednie atrakcje specjalnie dla najmłodszych.

Najważniejszymi osobami, które zajmują organizacją eventu dla dzieci, są animatorzy. Oferujemy wynajem animatorów na przeróżne imprezy. Nasi animatorzy przeprowadzą rozmaite gry, konkursy i zabawy z użyciem sprzętu animacyjnego.

Kto dostarcza dużo uśmiechu nie tylko dzieciom? Oczywiscie że nasz klaun! Współpracują z nami klauny, którzy potrafią skręcać balonikowe zwierzątka, malować buźki, skręcać watę cukrową i po prostu świetnie bawić się z dziećmi. W swojej ofercie mamy również klauna cyrkowca, który słynie z niesamowitych zdolności cyrkowych i przeróżnych sztuczek.

Najbardziej uwielbianą atrakcją wśród dzieci jest malowanie buziek. Nasze animatorki posiadają niezbędny sprzęt do malowania twarzy: farbki, pędzielki, kredki, wzorniki itp. 

Niejedno dziecko zapewne chciałoby zobaczyć bajkowe postacie o długich nogach. U nas nazywają się oni szczudlarzami, umilą czas na każdej imprezie oraz zrobią duże wrażenie na gościach Twojego eventu. 

Bańkę łap, bańkę łap! To piosenka o naszej atrakcji. Zamykanie dzieci w bańkach i warsztaty ogromnych baniek mydlanych to świetna plenerowa zabawa dla każdego dziecka. 

W swojej ofercie posiadamy również wielkie maskotki, będą one wspaniałym gościem na każdej imprezie. Olbrzymie maskotki wnoszą tort, tańczą i bawią się z dziećmi oraz świetnie się prezentują i robią na prawdę duże wrażenie na pozostałych gościach.

Gigantyczne gry planszowe świetnie sprawdzają się przy imprezach integracyjnych gdzie jest większa liczba uczestników. Oferujemy wynajem ogromnych gier planszowych, m.in. mega twister i mega chińczyk.

Jesteś na evencie ze swoją pociechą i nie masz a nie chwili wolnego? Specjalnie dla tego stworzyliśmy kącik malucha. Nasze animatorki- opiekunki zajmą się dzieciakami, dzięki czemu będziesz miał czas dla siebie. 

Kącik plastyczny pozytywnie wpływa na dzieci, ponieważ za pomocą naszych warsztatów mogą rozwijać swoje umiejętności plastyczne. W zależności od pory roku organizujemy tematyczne kąciki plastyczne. 

Pokaz naszego magika zawsze cieszy się dużą popularnością wśród dzieci. Różnego rodzaju sztuczki iluzjonistyczne pozwalają poznawać dzieciom nieodkryte przez nich dotąd tajniki magii. 

Oceny
4,7/5 299 Klienci zadowoleni