Animatorzy dla dzieci

Żadna impreza nie może się obejść bez profesjonalnego i sympatycznego  animatora. Posiadamy liczną kadrę animatorów, którzy zapewnią udaną zabawę dla Twoich gości. Każdy nasz animator jest wyposażony we wszelkie niezbędne akcesoria do zabawy i organizacji konkursów.
 Animatorzy na imprezy dziecięce
to jedna z naszych najpopularniejszych usług. Zorganizowanie najlepszych urodzin dla dziecka to w dzisiejszych czasach nie lada wyzwanie. Nasi animatorzy na pewno sprawią, że urodziny Twojego dziecka będą niezapomniane.

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka i chcesz zorganizować mu niezapomnianą imprezę?

Zapewniamy niesamowitą zabawę z najlepszymi animatorami. Zabawa z dziećmi sprawia im niesamowitą przyjemność – dzięki czemu wszyscy chętnie uczestniczą w animacjach. Pomożemy Ci zorganizować przyjęcie urodzinowe na wysokim poziomie. 

animatorzy dla dzieci

Kim są nasi animatorzy?

W naszym zespole pracują profesjonalni animatorzy z doświadczeniem. Nie są to ludzie z przysłowiowej łapanki lecz osoby z pasją i zamiłowaniem do zabaw z dziećmi. Większość naszych pracowników posiada wykształcenie pedagogiczne i na co dzień pracuje z dziećmi dlatego z całą pewnością nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twoich dzieci.

Co potrafią nasi animatorzy?

Nasi animatorzy potrafią m.in. skręcać balonikowe zwierzątka, malować buźki, robić watę cukrową i wiele wiele innych genialnych rzeczy.

Doskonale potrafią zaangażować wszystkie dzieci do czynnej zabawy i uczestnictwa w konkursach przez nich organizowanych. Organizują zabawy adekwatne do wieku, ilości oraz zainteresowań dzieci. 

Organizacja urodzin w domu

Nasi animatorzy dla dzieci nigdy nie trzymają się sztywno scenariuszy tworzonych i uzgadnianych z Państwem przed imprezą. W trakcie wydarzenia animator dopasowuje gry odpowiednio do zaangażowania dzieci. U nas wszyscy znajdą coś dobrego – dla dzieci młodszych, jak i starszych!

Koszt wynajmu animatora zabaw:

1 h – 280 zł, każda kolejna – 120 zł

* zapewniamy kompleksowy sprzęt animacyjny

Nasi animatorzy dla dzieci organizują przeróżne zabawy ruchowe i taneczne. Posiadamy szeroki wachlarz sprzętu animacyjnego. Wśród naszych atrakcji znajduje się chusta Klanzy, tunele animacyjne, kręgle, liny, hula-hop, piłki, skakanki, worki oraz wiele innych przedmiotów , dzięki którym można zorganizować nietuzinkowe zabawy dla dzieci. Oprócz animacji sportowych organizujemy również zabawy taneczne, które również cieszą się dużą popularnością. Wariacje wykonywane przez dzieci dają dużą dawkę śmiechu i pozytywnych emocji. 

 

Organizujemy warsztaty o różnej tematyce w zależności od scenariusza imprezy.

Kącik plastyczny, dekorowanie pierników, produkcja mydełek, mały chemik – z nami Twoje dziecko z pewnością nie będzie się nudziło!

Posiadamy bogate wyposażenie każdego stanowiska, co sprawia, że warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci.

W swojej ofercie posiadamy również warsztaty integracyjne – stanowią one idealne rozwiązanie na poprawienie relacji, zwiększenie motywacji i zaangażowania do działania całego zespołu współpracowników czy grupy.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak kompleksowo zorganizować zarówno małe przyjęcie, jak i duży piknik czy festyn w plenerze. Nasi animatorzy dla dzieci w pełni zagospodarują czas gościom wydarzenia.

W naszej firmie, jak już wcześniej wspomnieliśmy, pracują wyłącznie profesjonalni animatorzy dla dzieci. Dzięki takim pracownikom możemy zagwarantować Państwu wspaniałą zabawę i zadowolenie dzieci po zabawie, a przede wszystkim bezpieczeństwo. 

Nasi animatorzy mogą wcielić się w każdą postać bajkową. Ponadto oferujemy wynajem maskotek, które bawią się i tańczą z dziećmi. Równie często bajkowa postać podczas urodzin wnosi tort dla jubilata, co powoduje jeszcze większy zachwyt i wzbudza zainteresowanie wszystkich dzieci.

Wspaniałą opcją jest również wynajem animatora na różnego typu eventy, pikniki czy imprezy mikołajkowe.

Nasi animatorzy to również konferansjerzy, którzy poprowadzą każdą imprezę i bal!

Planujesz imprezę w Warszawie albo innym mieście Polski?

Przyjedziemy pod dowolny adres, zajmujemy się bowiem organizacją imprez na terenie całej Polski!

Menu główne 
Atrakcje dla dzieci