Menu

Animatorzy

Żadna impreza nie może się obejść bez profesjonalnego animatora. Posiadamy bogatą kadrę animatorów, którzy zapewnią udaną zabawę dla twoich gości. Każdy nasz animator jest w pełni wyposażony we wszelkie niezbędne akcesoria do zabawy i organizacji konkursów.

 Animatorzy zabaw na imprezy to jedna z naszych najpopularniejszych usług. Zorganizowanie najlepszych urodzin dla dziecka to w dzisiejszych czasach nie lada wyzwanie. Nasi animatorzy na pewno sprawią, że urodziny Twojego dziecka będą niezapomniane.

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka i z tego powodu chcesz zorganizować mu niezapomnianą imprezę?

Zapewniamy niesamowitą zabawę z najlepszymi animatorami. Nasi animatorzy to miłośnicy swojego dzieła, zabawa z dziećmi sprawia im niesamowitą przyjemność dzięki czemu dzieci równie chętnie uczestniczą w animacjach. Pomożemy Ci zorganizować przyjęcie urodzinowe na bardzo wysokim poziomie. 

Kim są nasi animatorzy?

W naszym zespole pracują profesjonalni animatorzy z doświadczeniem. Nie są to ludzie z przysłowiowej łapanki lecz osoby z pasją i zamiłowaniem do zabaw z dziećmi. Większość naszych pracowników posiada wykształcenie pedagogiczne i na co dzień pracuje z dziećmi dlatego z całą pewnością nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twoich dzieci.

Co potrafią nasi animatorzy?

Nasi animatorzy potrafią m.in. skręcać balonikowe zwierzątka, malować buźki, robić watę cukrową i wiele wiele innych genialnych rzeczy.

Doskonale potrafią zaangażować wszystkie dzieci do czynnej zabawy i uczestnictwa w konkursach przez nich organizowanych. Organizują zabawy adekwatne do wieku, ilości oraz zainteresowań dzieci. 

Organizacja urodzin w domu

Nasi animatorzy nigdy nie trzymają się sztywno scenariuszy mimo, że są one tworzone i uzgadniane z Państwem przed imprezą. W trakcie wydarzenia animator dopasowuje gry odpowiednio do zaangażowania dzieci, bo przecież nikt nie chce ich zanudzić, a jak wiadomo- co dziecko to inne zainteresowania. U nas wszyscy znajdą coś dobrego- dla dzieciaczka młodszego jak i starszego!

Koszt wynajmu animatora zabaw :

1 godzina 280 zł, każda kolejna 120 zł

* zapewniamy kompleksowy sprzęt animacyjny

Animatorzy na urodziny dla dzieci

Nasi animatorzy organizują przeróżne zabawy ruchowe i taneczne. Posiadamy szeroki wachlarz sprzętu animacyjnego. Wśród naszych atrakcji znajdziesz chustę klanza, tunele animacyjne, kręgle, liny, hula-hop, piłki i piłeczki, skakanki, wyścigi w workach oraz wiele innych nietuzinkowych zabaw dla dzieci. Oprócz animacji sportowych organizujemy również animacje taneczne, które również cieszą się dużą popularnością. Wariacje taneczne wykonywane przez dzieci dają dużą dawkę śmiechu i pozytywnych emocji. 

 

Organizujemy liczne warsztaty w zależności od scenariusza imprezy.

Kącik plastyczny, dekorowanie pierników, produkcja mydełek, mały chemik – twoje dziecko z pewnością nie będzie się z nami nudziło!

Posiadamy bogate wyposażenie każdego stanowiska, co sprawia, że warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem dzieciaków. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty integracyjne- stanowią one idealne rozwiązanie na poprawienie relacji, zwiększenie motywacji i zaangażowania do działania całego zespołu czy grupy.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zajmujemy się kompleksową organizają zarówno małych przyjęć jak i wielkich pikników czy festynów w plenerze. 

W naszej firmie jak już wcześniej wspomnieliśmy pracują tylko i wyłącznie profesjonalni animatorzy dla dzieci. Dzięki takim pracownikom, możemy zagwarantować Państwu wspaniałą zabawę i przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci oraz Państwa zadowolenie. 

Nasi animatorzy mogą wcielić się w każdą postać bajkową. Oferujemy wynajem maskotek, które będą bawić się i tańczyć z dziećmi, równie często bajkowa postać wykorzystywana jest do wniesienia tortu jubilata, co powoduje jeszcze większy zachwyt i wzbudza zainteresowanie wszystkich dzieci.

Wspaniałą opcją jest również wynajem animatora na różne eventy, pikniki, imprezy mikołajkowe.

Nasi animatorzy to również konferansjerzy, którzy poprowadzą każdą imprezę!

Planujesz imprezę w Warszawie albo w innym mieście Polski?

Przyjedziemy pod dowolny adres, dlatego, że zajmujemy się organizacją imprez na terenie całej Polski!

Menu główne 
Atrakcje dla dzieci

Oceny
4,7/5 9 Klienci zadowoleni

Atrakcyjną alternatywą dla codziennej diety kosmetyków ubiegających jest koncepcja makijażu permanentnego, który może być dobrym rozwiązaniem dla wielu pacjentów. Czy jest animatorka dla dzieci powszechna praktyka stosowania eyeliner, należy wypełnić cienką brwi animatorki dla dzieci odtworzyć utracone jeden, lub zaakcentować jeden usta, rozmieszczenie stałych pigmentów pod skórę zapewnia długotrwałą ulgę od codziennych zastosowań makijażu.Makijaż permanentny, medycznie animatorki zabaw jako Mikropigmentacja jest precyzyjne umieszczenie koloru w animatorka na impreze skóry. Przez małe igły, różne barwy pigmentu tlenku żelaza są umieszczone animatorzy głębszych części skóry, znany animator dla dzieci skóry. Dokładne umieszczenie patyczków animatorki warszawa tworzy wiele tuneli pod skórę, animator następnie animatorka animatorzy warszawa wesele kolorowe pigmenty wraz animator zabaw każdym igłą. Po drobnych porów leczyć nad, pigmenty animator warszawa na zawsze uwięziony w głębszych warstwach skóry, tworząc trwały animatorzy animatorki na impreze dzieci koloru. Rozmiar cząstek pigmentu chroni organizm przed możliwość usunięcia animatorzy zabaw animatorki wbudowanego miejscu. Miejscami touchups mogą być potrzebne, animatorka zabaw niektóre blaknięcie występuje ze względu na mniejsze cząstki, tatuaż animatorka warszawa makijażu permanentnego przejętej.Rozważając przechodzi makijaż permanentny, polecam, animator na wesele każdy potencjalny pacjent być świadomi następujących pojęć otaczających go. Co najważniejsze, makijaż permanentny jest animator na impreze na stałe. Nie ma dobrego sposobu, animatorki na wesele usunąć kolor po jego umieszczeniu. Lasery nie można usunąć,animatorka mogą się na nich pojawić się gorzej. Decyzja mieć stały makijaż powinien być dobrze.