Animatorzy
5 (100%) 2 votes

Animatorzy dla dzieci

Żadna impreza nie może się obejść bez profesjonalnego animatora. Posiadamy bogatą kadrę animatorów, którzy zapewnią udaną zabawę dla Twoich gości. Każdy nasz animator jest wyposażony we wszelkie niezbędne akcesoria do zabawy i organizacji konkursów.
 Animatorzy dla dzieci na imprezy to jedna z naszych najpopularniejszych usług. Zorganizowanie najlepszych urodzin dla dziecka to w dzisiejszych czasach nie lada wyzwanie. Nasi animatorzy na pewno sprawią, że urodziny Twojego dziecka będą niezapomniane.

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka i chcesz zorganizować mu niezapomnianą imprezę?

Zapewniamy niesamowitą zabawę z najlepszymi animatorami. Zabawa z dziećmi sprawia im niesamowitą przyjemność – dzięki czemu dzieci bardzo chętnie uczestniczą w animacjach. Pomożemy Ci zorganizować przyjęcie urodzinowe na bardzo wysokim poziomie. 

animatorzy dla dzieci

Kim są nasi animatorzy?

Kim są nasi animatorzy?
5 (100%) 2 votes

W naszym zespole pracują profesjonalni animatorzy z doświadczeniem. Nie są to ludzie z przysłowiowej łapanki lecz osoby z pasją i zamiłowaniem do zabaw z dziećmi. Większość naszych pracowników posiada wykształcenie pedagogiczne i na co dzień pracuje z dziećmi dlatego z całą pewnością nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twoich dzieci.

Co potrafią nasi animatorzy?

Co potrafią nasi animatorzy?
5 (100%) 1 vote

Nasi animatorzy potrafią m.in. skręcać balonikowe zwierzątka, malować buźki, robić watę cukrową i wiele wiele innych genialnych rzeczy.

Doskonale potrafią zaangażować wszystkie dzieci do czynnej zabawy i uczestnictwa w konkursach przez nich organizowanych. Organizują zabawy adekwatne do wieku, ilości oraz zainteresowań dzieci. 

Organizacja urodzin w domu

Nasi animatorzy dla dzieci nigdy nie trzymają się sztywno scenariuszy tworzonych i uzgadnianych z Państwem przed imprezą. W trakcie wydarzenia animator dopasowuje gry odpowiednio do zaangażowania dzieci. U nas wszyscy znajdą coś dobrego – dla dzieciaczka młodszego, jak i starszego!

Koszt wynajmu animatora zabaw:

1 h – 280 zł, każda kolejna – 120 zł

* zapewniamy kompleksowy sprzęt animacyjny

Nasi animatorzy dla dzieci organizują przeróżne zabawy ruchowe i taneczne. Posiadamy szeroki wachlarz sprzętu animacyjnego. Wśród naszych atrakcji znajdziesz chustę Klanzy, tunele animacyjne, kręgle, liny, hula-hop, piłki, skakanki, wyścigi w workach oraz wiele innych nietuzinkowych zabaw dla dzieci. Oprócz animacji sportowych organizujemy również zabawy taneczne, które również cieszą się dużą popularnością. Wariacje wykonywane przez dzieci dają dużą dawkę śmiechu i pozytywnych emocji. 

 

Organizujemy równego typu warsztaty w zależności od scenariusza imprezy.

Kącik plastyczny, dekorowanie pierników, produkcja mydełek, mały chemik – z nami Twoje dziecko z pewnością nie będzie się nudziło!

Posiadamy bogate wyposażenie każdego stanowiska, co sprawia, że warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem dzieciaków.

W swojej ofercie posiadamy również warsztaty integracyjne – stanowią one idealne rozwiązanie na poprawienie relacji, zwiększenie motywacji i zaangażowania do działania całego zespołu współpracowników czy grupy.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak kompleksowo zorganizować zarówno małe przyjęcie, jak i wielki piknik czy festyn w plenerze. Nasi animatorzy dla dzieci w pełni zagospodarują czas gościom wydarzenia.

W naszej firmie, jak już wcześniej wspomnieliśmy, pracują wyłącznie profesjonalni animatorzy dla dzieci. Dzięki takim pracownikom, możemy zagwarantować Państwu wspaniałą zabawę i przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci oraz ich zadowolenie po zabawie. 

Nasi animatorzy mogą wcielić się w każdą postać bajkową. Ponadtro oferujemy wynajem maskotek, które bawią się i tańczą z dziećmi. Równie często bajkowa postać podczas urodzin wnosi tortu dla jubilata, co powoduje jeszcze większy zachwyt i wzbudza zainteresowanie wszystkich dzieci.

Wspaniałą opcją jest również wynajem animatora na różnego typu eventy, pikniki czy imprezy mikołajkowe.

Nasi animatorzy to również konferansjerzy, którzy poprowadzą każdą imprezę i bal!

Planujesz imprezę w Warszawie albo innym mieście Polski?

Przyjedziemy pod dowolny adres, zajmujemy się bowiem organizacją imprez na terenie całej Polski!

Menu główne 
Atrakcje dla dzieci