LOGO DZIECIOLAND.jpg
Dmuchane zamki i zjeżdzalnie to najlepsza atrakcja dla dzieci. Nasze dmuchańce będą największą atrakcja twojej imprezy.
Dmuchany zamek lub zjeżdzalnia wyzionie ducha z waszych dzieciaków.
Dmuchaniec

Dmuchaniec

Wynajem dmuchanych zamków
Koszt wynajmu dmuchanych atrakcji


Dmuchana zjeżdżalnia 4h - 800 zł, każda kolejna 200 zł

Dmuchana średnia zjeżdżalnia 4h - 700 zł, każda kolejna 150 zł

Dmuchany duży zamek 4h - 700 zł, każda kolejna 120 zł

Dmuchany mały zamek 1h - 300 zł, każda kolejna 120 zł.


* Zapewniamy dojazd na terenie Warszawy, rozłożenie, złożenie, opiekuna
zamki dmuchane

zamki dmuchane

Wynajem i wypożyczalnia zamków dmuchanych warszawa
Wynajmując u nas dmuchańca zapewniamy opiekę naszego animatora-instruktora, który będzie dbał o bezpieczeństwo.
zjeżdzalnia dmu

zjeżdzalnia dmu

Wynajem dmuchanych zjeżdzalni i zamków cena
Nasza firma prowadzi wynajem dmuchanej zjeżdżalni oraz wynajem dmuchanego zamka dla dzieci. Jest to świetna atrakcja ruchowa, która łączy przyjemne z pozytecznym. Dzieci wspaniale sie bawią, a dodatkowo są w ruchu. 
dmuchaniec

dmuchaniec

wynajem dmuchanych zamków
Dmuchane atrakcje, które posiadamy w swojej ofercie świetnie sprawdzają się na imprezach plenerowych, jak i w pomieszczeniach zamknietych. Wynajem dmuchanej zjeżdżalni jest bardzo obleganą usługą, dlatego nie czekaj i zamów już dziś.
zamek

zamek

dmuchane zamki warszawa
dmuchaniec

dmuchaniec

dmuchańce wynajem
mala-zjezdzalnia.JPG
zjezdzalnie-warszawa.JPG
Można poczuć się jak ubieranie się do swojego nowego domu w przyjeździe modułowa, ale w rzeczywistości, to jest ubieranie się na Twój tych. Gdy najem dmuchańców radom dom modułowy został ustawiony w wynajem dmuchańców warszawa i katowice na jej fundamencie i zabezpieczona, jest jeszcze trochę pracy wykończenie, które należy wypełnić, chociaż w domu jest zamknięty szczelną i pogoda dowód. Procedury dmuchane zamki warszawa są połączenia "cennik dmuchańców poznań warszawa" procedury (powołując zamki dmuchane warszawa na oddanie ostatecznej wewnętrzne i zewnętrzne "środki opatrunkowe" na domu), a także "dmuchańce łódź" tie procedur (które łączy się z domu do potrzebnych narzędzi i usług). Interior przyciskiem procedur zawierać kilka zamki dmuchane Ściany, gdzie wynajem dmuchane zamki moduły łączące ściany, zwane małżeństwa, będzie potrzebować dodatkowych prac takich jak ukończenia wykończenia i najem dmuchanych zamków drzwi na tych przylegających obszarach. Podobnie inne obszary szczegół wykończenia pracy, konieczne może być zakończona około wybranych obszarach takich jak cokoły podłóg, miejsc szafki i klatki schodowe. Schody sami, dmuchane zamki wynajem często budowane w fabryce, należy podłączyć między piętrami i wykończone również. Urządzenia będą musiały być zamocowane w miejscu i podłączyć do usług, a niektóre prace farba na wnętrza będą potrzebne wynajem dmuchańców polskich obszarów pomiędzy sąsiednimi modułami i gdzie dodatkowe wykończenia dodaje.Na zewnątrz, stopień pracy wynajem dmuchanych zamków przycisku zmienia się. W niektórych przypadkach, beton musi ceny dmuchańców zakończone, takich jak kominy, ściany skalne oraz tereny nadal potrzebują chodnik i zakończenia zjazdu. Również instalacja.

Oceny

4,6/5
67 Klienci zadowoleni

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one