Hot Dog

Każdy z nas uwielbia hot dogi. Jest to kiełbaska włożona w bułkę z dodatkami oraz sosami, a jednak jest w nim coś wyjątkowego. Posiadamy stanowisko do produkcji hot dogów. Jest to elegancki wózek kelnerski, w którym zaadaptowaliśmy wszystkie niezbędne urządzenia do produkcji tej przekąski.

W naszej firmie płacą Państwo za nieprzerwany czas pracy maszny do hot dogów. Dzięki temu wszyscy goście wydarzenia mogą spróbować tego wspaniałego przysmaku w każdym momencie imprezy. Nasz pracownik dba o to, aby hot dog był ciepły i dobrze przygotowany.  

Świetnym dodatkiem do hot dogów są stanowiska z kawą i herbatą bądź saturator z wodą sodową. Są to kolejne dwie usługi gastronomiczne, które świetnie spradzają się na imprezach.

Oceny
4,8/5 161 Klienci zadowoleni

Koszt wynajmu stanowiska z    Hot Dog

1 h – 330 zł, każda kolejna – 220 zł

* dodatki do hot dogów 30 zł/h

* wydajność do 45 hot dogów na godzinę

Maszyna wymaga podłączenia do prądu. Przękąski wydawane przez naszą firmę są zawsze ciepłe, sosy do hot-dogów są w cenie. Dodatkowo można zamówić dodatki (ogórek, cebulka). Przy każdym wynajmie maszyny uwzględniamy indywidualne potrzeby naszych klientów (opcje wegetariańskie itp.). 

Wszystkie nasze maszyny do produkcji hot-dogów są wykonane ze stali szlachetnej i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Każdy pracownik naszej firmy mający kontakt z żywnością posiada aktualne badania sanepidu. 

Tak jak przy wynajmie innych naszych stoisk gastronomicznych, także w przypadku maszyny do produkcji hot-dogów istnieje możliwość obanerowania urządzenia dowolną grafiką lub logotypem. Jest to świetna forma promocji Państwa firmy czy usług. 

Menu główne 
Gastronomia dla dzieci