Kącik plastyczny

Każde dziecko uwielbia szaleć, ale czasami też lubi usiąść i odpocząć, aby w tym czasie coś pomalować czy powycinać. Właśnie dlatego stworzyliśmy kącik plastyczny dla dzieci.

W naszym kąciku plastycznym każde dziecko może rozwijać swoje umiejętności manualne.

Specjalnie dobrany sprzęt, odpowiedni animator – dzięki temu nie musisz się martwić o swoje dziecko. Z pewnością będzie ono zadowolone z naszych warsztatów plastycznych.

Koszt kącika plastycznego

1h – 300zł, każda kolejna – 200 zł

*zapewniamy krzesełka i stoliki, a także wszystkie niezbędne materiały plastyczne

W zależności od pory roku organizujemy tematyczne kąciki plastyczne. Po konsultacji z klientem dobieramy materiały i tematykę zajęć. 

W naszym kąciku stosujemy różne techniki plastyczne. Tworzymy kompozycje za pomocą łączenia różnych materiałów. Program warsztatów dopasowujemy do wieku i ilości dzieci. 

W naszym kąciku plastycznym już nie jedno dziecko odkryło swoje możliwości i artystyczne talenty. Jeśli Twoja pociecha lubi tego typu aktywności to warto skorzystać z kącika plastycznego i przekonać się czy drzemie w nim mały artysta. Z pewnością koleżanki i koledzy Twojego dziecka będą zachwyceni! Nasi animatorzy mają głowy pełne pomysłów na prace plastyczne – od prostych po wymagające większej kreatywności. Poziom tworzonych prac dobierany jest do wieku i możliwości dzieci. Po wydarzeniu dzieci zabierają ze sobą stworzone przez siebie cuda, co również jest świetną pamiątką po zabawie.

Menu główne 
Atrakcje dla dzieci