Menu

Kącik plastyczny

Każde dziecko uwielbia szaleć, ale czasami też lubi usiąść coś pomalować czy też powycinać. Dlatego stworzyliśmy kącik plastyczny dla dzieci.


Każde dziecko może rozwić swoje umiejętności plastyczne w naszym kąciku.

Specjalnie dobrany sprzęt, przygotowany animator – nie musisz się martwić o swoje dziecko, z pewnością zostanie ono zadowolone z naszych warsztatów plastycznych.

Koszt kąciku plastycznego

1h- 300zł, każda kolejna – 200 zł

*zapewniamy krzesełka i stoliki

W zależności od pory roku organizujemy tematyczne kąciki plastyczne. Po konsultacji z klientem dobierzemy materiały i tematykę kącika. Gwarantujemy usługi na wysokim poziomie. 

W naszym kąciku stosujemy różne techniki plastyczne. Tworzymy kompozycje za pomocą łączenia różnych materiałów. Przebieg warsztatów zawsze można dopasować do wieku i ilości dzieci. 

W naszym kąciku plastycznym, już nie jedno dziecko odkryło swoje możliwości i artystyczne talenty, dlatego jeśli Twoja pociecha lubi tego typu rzeczy, to warto skorzystać z kącika plastycznego i przekonać się czy nie drzemie w nim mały artysta. Z pewnością koleżanki i koledzy Twojego dziecka będą zachwyceni! Nasi animatorzy mają głowy pełne pomysłów na prace plastyczne od prostych do takich, które wymagają dużej kreatywności, poziom tworzonych rzeczy dobierany jest do wieku i możliwości dzieci. Po całym evencie, dzieci oczywiście zabierają ze sobą tworzone przez nich cuda.  

Menu główne 
Atrakcje dla dzieci

Oceny
4,8/5 255 Klienci zadowoleni