Kino letnie
5 (100%) 1 vote

Kino plenerowe letnie

Posiadamy sprzęt do organizacji pokazów kina plenerowego i letniego. Jest to świetna atrakcja na ciepłe wakacyjne wieczory. Zamiast siedzieć w dusznym kinie możecie dzięki nam obejrzeć ulubiony film pod chmurką.

kinoletniewynajem Kino letnie
kinoletniewarszawa Kino letnie
organizacja-kino-letnie-1 Kino letnie

Pokaz filmu na świeżym powietrzu jest również ciekawym rozwiązaniem do zareklamowania firmy. Kino organizujemy kompleksowo dbając o wysoką jakość filmu. Zapewniamy również nagłośnienie filmu na bardzo dobrym sprzęcie.

Świetnym dodatkiem do kina letniego jest popcorn. Posiadamy wszystkie atrybuty niezbędne do wspaniałego seansu filmowego.

letniekino Kino letnie

Koszt kina plenerowego

2h – 2600 zł

każda kolejna – 800zł

* Zapewniamy nagłośnienie, ekran 4x6 m,
obsługę, transport na terenie Warszawy gratis

Nasz ekran multimedialny, na którym wyświetlamy filmy ma wymiary 4m x 6m. Tak duży rozmiar pozwala na oglądanie filmu z dalekiej odległości, dzięki czemu w kinie może uczestniczyć duża liczba widzów.

kino-letnie-warszawa Kino letnie

W ciepłe wieczory nie warto siedzieć w zatłoczonej sali kinowej. Oglądanie seansów na świeżym powietrzu może pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie. Istotne jest również pobudzenie aktywności i integracja mieszkańców, pracowników poprzez stworzenie miejsca spotkań w postaci plenerowego kina letniego. Warto więc pomyśleć o uatrakcyjnieniu sezonu letniego takim właśnie oryginalnym pomysłem jakim jest obejrzenie seansu na powietrzu.