Kino plenerowe letnie

Posiadamy sprzęt do organizacji pokazów kina plenerowego i letniego. Jest to świetna atrakcja na ciepłe wakacyjne wieczory. Zamiast siedzieć w dusznym kinie możecie dzięki nam obejrzeć ulubiony film pod chmurką.

Pokaz filmu na świeżym powietrzu jest również ciekawym rozwiązaniem do zareklamowania firmy. Kino organizujemy kompleksowo dbając o wysoką jakość filmu. Zapewniamy również nagłośnienie filmu na bardzo dobrym sprzęcie.

Świetnym dodatkiem do kina letniego jest popcorn. Posiadamy wszystkie atrybuty niezbędne do wspaniałego seansu filmowego.

Koszt kina plenerowego

1h – 2600 zł

każda kolejna – 800zł

* Zapewniamy nagłośnienie, ekran 4x6 m,
obsługę, transport na terenie Warszawy gratis

Nasz ekran multimedialny, na którym wyświetlamy filmy ma wymiary 4m x 6m. Tak duży rozmiar pozwala na oglądanie filmu z dalekiej odległości, dzięki czemu w kinie może uczestniczyć duża liczba widzów.

W ciepłe wieczory nie warto siedzieć w zatłoczonej sali kinowej. Oglądanie seansów na świeżym powietrzu może pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie. Istotne jest również pobudzenie aktywności i integracja mieszkańców, pracowników poprzez stworzenie miejsca spotkań w postaci plenerowego kina letniego. Warto więc pomyśleć o uatrakcyjnieniu sezonu letniego takim właśnie oryginalnym pomysłem jakim jest obejrzenie seansu na powietrzu.