LOGO DZIECIOLAND.jpg
Każdy z nas interesuję się czymś, co wydaje się nam niemożliwe, niewyjaśnione. Takie właśnie są pokazy naszego iluzjonisty. Jest to osoba, która zaczaruje Was swoją osobowością oraz umięjętnościami w zakresie iluzjii. Jego pokazy magii są specjalnie przygotowywane do danej grupy. Inne pokazy są dla dzieci, a inne dla dorosłych.
wynajem-iluzjonisty.jpg
Znikające i pojawiające się przedmioty, odgadywanie naszych myśli, czy przemiana artykułów w inne, to jedne z elementów pokazu naszego iluzjonist. Wprowadza on magiczną, tajemniczą atmosferę na eventach. Potrafi współpracować z większą publiką.
Ilzujonista

Ilzujonista

Koszt pokazu iluzjonisty

30 - 40 minut - 1200 zł
Pokaz na urodzinach dziecka - 600 złJeżeli chcesz zapewnić na swoim przedsięwzięciu atrakjcę niespotykaną, unikatową to idealnym rozwiązaniem jest wynajem naszego iluzjonisty. Z pewnościa goście będą pełni zdumienia oraz zadowolenia.
Magik

Magik

Pokaz iluzji przeprowadzany przez naszego magika, jest dopasowany czasowo do wymagań klienta. Pokaz trwa 30 minut. Jeżeli chodzi o scenariusz, to jest on dopasowany do poszczególnej grupy wiekowej. Gwarantujemy, że każda z grup będzie pod wielkim wrażeniem.
magik

magik

pokaz magii warszawa

Oceny

4,6/5
36 Klienci zadowoleni

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one