logodzieciolan.png
Każdy z nas interesuję się czymś co wydaje się nam niemożliwe,niewyjaśnione. Takie właśnie są pokazy naszego iluzjonisty. Jest to osoba która zaczaruje Was swoją osobowością oraz umięjętnościami w zakresie iluzjii. Jego pokazy magii są specjalnie przygotowywane do danej grupy. Inne pokazy są dla dzieci, a inne dla dorosłych.
wynajem-iluzjonisty.jpg
Znikające i pojawiające się przedmioty, odgadywanie naszych myśli, czy przemiana artykułów w inne, to jedne z elementów pokazu naszego iluzjonisty. Wprowadza on magiczną, tajemniczą atmosferę na eventach. Potrafi współpracować z większą publiką.
Ilzujonista

Ilzujonista

Koszt pokazu iluzjonisty

30 - 40 minut - 1200 zł
Pokaz na urodzinach dziecka - 600 zł

Jeżeli chcesz zapewnić na swoim przedsięwzięciu atrakjcę niespotykaną, unikatową to idealnym rozwiązanie jest wynajem naszego iluzjonisty. Z pewnościa goście będą pełni zdumienia oraz zadowolenia.
Magik

Magik

Pokaz iluzji przeprowadzany przez naszego magika, jest dopasowany czasowo do wymagań klienta. Pokazy mogą trwać albo 30 minut, bądź 45 minut. Jeżeli chodzi o scenariusz, to jest on dopasowany do danej grupy wiekowej. Gwarantujemy że każda z grup będzie pod wielkim wrażeniem.
magik

magik

pokaz magii warszawa

Oceny

4,6/5
36 Klienci zadowoleni

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one