LOGO DZIECIOLAND.jpg

Symulator motocyklowy Wheeliemachine

 

Symulator jazdy na jednym kole który posiadamy, jest stworzony dla osób uwielbiających adrenalinę. Nasz symulator służy do nauki jazdy na tylnim kole, można przełamać strach zanim zacznie się jeździć po ulicy. Na platformie jest zamocowany motocykl Honda 954 RR,który jest uważany za motocykl stworzony do jazdy na gumie.

wheeliemachinewarszawa.jpg
Wheeliemachine, bo tak potocznie jest nazywany symulator jazdy na jednym kole, to atrakcja bardzo unikatowa, niespotykana.To sprawia, że na każdej imprezie jest mnóstwo chętnych korzystających z naszego urządzenia. Jest również świetną atrakcją do zareklamowania swojej firmy, gdyż możliwe jest obanerowanie platformy.
wheeliemachinewarszawawynajem.jpg
Koszt wynajmu symulatora

4 godziny - 2600 zł, każda kolejna 650 zł
* Zapewniamy nieograniczoną ilość jazd, opiekuna - instruktora
P1060267.JPG
Wheeliemachine jest unikatową atrakcją, z której mogą korzystać osoby powyżej 16 roku życia. Cała zabawa polega na postawienia motocykla na jednym kole za pomocą gazu oraz wychylenia swojego ciała.
P1060276.JPG
Nasz symulator stuntu dostarcza użytkownikowi mnóstwo adrenaliny oraz wiatru we włosach. Dzięki naszej atrakcji masz możliwość przełamania strachu, przed jazdą na jednym kole. Sam ryk silnika wprawia w osłupienie.
symulator

symulator

symulator jazdy na jednym kole
Z naszego symulatora jazdy na jednym kole korzystają bardzo często kobiety. Idzie im tak samo dobrze jak mężczyznom, co daje płci przeciwnej mnóstwo satysfakcji.
wheeliemachine

wheeliemachine

wynajem symulatora stuntu

Oceny

3,9/5
49 Klienci zadowoleni

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one