Szczudlarze
5 (100%) 2 votes

Szczudlarze

Szczudlarze to najbardziej charakterystyczne osoby na evencie. Dzięki swoim „długim nogom” wyróżniają się z tłumu i widać ich z daleka! Samym swoim wyglądem przyciągają ludzi w dane miejsce. W związku z czym są świetną reklamą. 

szczudlarze

Posiadamy wiele strojów dla szczudlarzy,

którzy rozkręcą Twoją imprezę w lokalu, jak również

w plenerze.

Koszt wynajmu szczudlarza:

1 h – 300 zł, każda kolejna – 150 zł

*Nasi szczudlarze-cyrkowcy mogą być ubrani jak tylko sobie wymarzysz

*Mogą być przebrani na przykład za klauna

Szczudlarze to nie tylko osoby o długich nogach, ale także cyrkowcy, artyści. 

Prowadzimy również warsztaty szczudlarskie, na których każdy może spróbować swoich sił chodząc na szczudłach i sprawdzić jak trudna jest to sztuka. 

Wynajem szczudlarzy sprawdzi się z pewnością na Twojej imprezie.

 

Nasi szczudlarze najczęściej zajmują się reklamowaniem firmy, rozdają ulotki, gadżety, zachęcają do zajrzenia do firmy czy sklepu. Potrafią także żonglować! Często są zapraszani na śluby, gdzie w strojach aniołów nie dość, że pięknie się prezentują to również puszczają olbrzymie bańki tworząc niesamowity klimat idealnie pasujący do całego wydarzenia. 

Posiadamy szeroki zasób strojów dla szczudlarzy, więc wpasujemy się w każdą imprezę tematyczną. Ponadto istnieje możliwość ubrania szczudlarza w Państwa strój firmowy z logotypem. 

Nasi szczudlarze to bardzo kontaktowe osoby, często sami zaczepiają przechodniów pokazując sztuczki lub prezentując ofertę Pańtwa firmy, łatwo zyskując przychylność innych osób.

Należy pamiętać, że na każde 30 minut pracy szczudlarza przysługuje mu 5 minut przerwy. 

Menu główne 
Atrakcje dla dzieci