Menu

Szczudlarze

Szczudlarze to najbardziej charakterystyczne osoby na evencie. Dzięki swoim „długim nogom” wyróżniają się z tłumu i widać ich z daleka! Samym swoim wyglądem przyciągają ludzi w dane miejsce. W związku z czym są świetną reklamą. 

Posiadamy wiele strojów dla szczudlarzy,

którzy rozkręcą Twoją imprezę w lokalu, jak również

w plenerze.

Koszt wynajmu szczudlarza:

1 h – 300 zł, każda kolejna – 150 zł

*Nasi szczudlarze-cyrkowcy mogą być ubrani jak tylko sobie wymarzysz

*Mogą być przebrani na przykład za klauna

Szczudlarze to nie tylko osoby o długich nogach, ale także cyrkowcy, artyści. 

Prowadzimy również warsztaty szczudlarskie, na których każdy może spróbować swoich sił chodząc na szczudłach i sprawdzić jak trudna jest to sztuka. 

Wynajem szczudlarzy sprawdzi się z pewnością na Twojej imprezie.

Nasi szczudlarze najczęściej zajmują się reklamowaniem firmy, rozdają ulotki, gadżety, zachęcają do zajrzenia do firmy czy sklepu. Potrafią także żonglować! Często są zapraszani na śluby, gdzie w strojach aniołów nie dość, że pięknie się prezentują to również puszczają olbrzymie bańki tworząc niesamowity klimat idealnie pasujący do całego wydarzenia. 

Posiadamy szeroki zasób strojów dla szczudlarzy, więc wpasujemy się w każdą imprezę tematyczną. Ponadto istnieje możliwość ubrania szczudlarza w Państwa strój firmowy z logotypem. 

Nasi szczudlarze to bardzo kontaktowe osoby, często sami zaczepiają przechodniów pokazując sztuczki lub prezentując ofertę Pańtwa firmy, łatwo zyskując przychylność innych osób.

Należy pamiętać, że na każde 30 minut pracy szczudlarza przysługuje mu 5 minut przerwy. 

Menu główne 
Atrakcje dla dzieci

Jeśli chodzi o znalezienie najlepszych książek w golfa na krótkiej grze i golf putting, nie musisz szukać dalej niż Dave Pelz! Nie ma nikogo w grze, który jest bardziej szanowany szczudlarz cennik zdobył więcej doświadczenia i wiedzy na temat krótkiej grze od pierwszej NASA scientist.With dekadach warte badań naukowych i doświadczenia studiując tysiące graczy z całego świata, Dave Pelz wie, że szczudlarze cennik udarów stracili do par, to w dół, aby grać golfiści ciągu 100 metrów od zielonego. Więc jeśli chcesz, aby zmniejszyć utrudnienia i obniżyć swój wynik, trzeba poprawić krótka gra szczudzlarze ceny Sprawdźcie poniżej, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych książek golfowych Dave’a Pelz.Short szczudlarze na ślub Biblii – w tej książce wielkich golfowych Dave przerw Pelz dół wszystkich zdjęć, które są wymagane w ciągu szczudlarze warszawa metrów od zieleni, w tym odpryski, strzały lob, gry bunkra, klinów i klinów dystansowych, i pokazuje w zarządzaniu lekcji, właściwe techniki gry każdemu shot.Through swoje lata szczudlarze oraz Obserwacje Dave Pelz uznaje, że nie ważne jak jesteś specjalistom jako gracza, szanse dziurkami szczudlarz ślub są znacznie zredukowane po zapłaceniu putt jest na zewnątrz, co on lubi nazywać „złote osiem nogi”! „Krótka szczudlarz Biblia” jest pomoc można uzyskać w ramach tego złote osiem metrów, więc możesz zacząć radykalnie zmniejszając scores.szczudlarz ceny Biblię – jedna z najlepszych książek w golfa na oddanie będzie kiedykolwiek znaleźć. Ten szczudlarz warszawa pełni wyczerpujący podręcznik do stawiania obejmuje wszystko, od sposobów poprawy swoje.

Oceny
4,5/55 215 Klienci zadowoleni