logodzieciolan.png
Nasze trampoliny montujemy bezpośrednio u klienta,więc ustawimy je w dowolnym miejscu wyznaczonym przez Ciebie.
Posiadamy tylko największe trampoliny o średnicy 5,5m
trampolina

trampolina

Wynajem wielkich trampolin warszawa
Koszt wynajmu trampoliny 

4 godziny - 600 zł, każda kolejna 100 zł
* Czas składania i rozkładania nie wlicza się w czas wynajmuNad bezpieczeństwem zabawy zawsze czuwa nasz instruktor,który zawsze służy pomocną radą.
dmuchaniec

dmuchaniec

Trampoliny i dmuchańce na imprezy
Wynajem trampolin prowadzimy jako jedyni w Polsce. Dzięki nam maja Państwo możliwość zapewnić swoim gościom, wspaniałą atrakcje ruchową, jaką jest trampolina. Rozmiary naszych trampolin do wynajęcia, pozwala dzieciom na zabawę w grupię swoich kolegów, a z nimi zabawa będzie jeszcze fajniejsza.
trampolina

trampolina

trampolina warszawa
Ze względu na długi czas montazu i demontażu trampoliny, minimalny czas zamówienia to 4 godziny. Nasze trampoliny warszawa posiadają wiele systemów zabezpieczeń, gdyż ważna jest zarówno dobra zabawa, jak również bezpieczeństwo .
trampoliny

trampoliny

trampolina do wynajęcia
trampolina-warszawa.jpg
trampolina

trampolina

Może być potrzebne w niektórych miejscach pomiędzy modułami, wynajem trampoliny zakończyć projekt, lub całkowite bocznica zakończeniu takich jak cegła, kamień, i sztukateriami. Podczas gdy niektóre domy nie wymagają malowania zewnętrznej w trampoliny przyjazdu, inne wymagają gruntowania, malowania lub barwienia. I wreszcie, połączenia między jednorodzinnego garażu i domu i ogólne środki krajobrazu muszą być wypełnione.Związać się procedury połączyć wszystkie usługi miejskie do trampoliny warszawa Podczas gdy twój dom był zaprojektowany i wykonany, kanalizacja, wodociągi i przyłącza elektryczne były ułożone jak również systemów trampolina warszawa. Gdy dom modułowy jest ustawiona, wszystkie te usługi muszą być wypożyczalnia trampoliny do domu. Ponadto, system połączeń zraszaczy należy również wykonane w tym czasie. W części 4 Pusta przestrzeń na stopy lub piwnica jest potrzebny, aby elektryczne i hydrauliczne połączenia mogą być wykonane z pod domu. To jest powód, dlaczego modułowych domów wynajem trampolin warszawa mogą być umieszczone na płycie betonowej podstawy. Licencjonowani elektrycy, hydraulicy i trampolina personel pełna ins krawat przed końcowych kontroli i ogólnie usługi te zapewniają dni zestawu. Dzięki temu wszystkie wewnętrzne i zewnętrzne prace przycisk do wykończenia szybko dostarczając elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych usługi wypożyczalnia trampolin domu.W tym czasie twój dom modułowy jest ustawiony, wynajem trampoliny warszawa procent w domu jest zrobione, ale pozostałe 15 procent należy wypełnić na miejscu. Ponieważ duża część wynajem trampolin przycisk UP jest w domu, opóźnienia od pogody.

Oceny

4,8/5
51 Klienci zadowoleni

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one