Menu

Trampoliny

Dzięki nam możesz zapewnić swoim gościom wspaniałą atrakcję ruchową jaką jest trampolina!

Rozmiary naszych trampolin do wynajęcia pozwalają dzieciom na zabawę w grupię swoich koleżanek czy kolegów, a z nimi zabawa jest jeszcze fajniejsza.

Nasze trampoliny montujemy bezpośrednio u klienta, więc możemy je ustawimć w dowolnym miejscu wyznaczonym przez Ciebie.

Dzieci uwielbiają trampoliny, dlatego z pewnością ta atrakcja jest idealna do wykorzystania ich niespożytkowanej energii. Co więcej, skakanie na trampolinie korzystnie wpływa na zdrowie.

Skoki i ćwiczenia na trampolinie:  

-aktywizują wszystkie grupy mięśni, 

-wzmacniają serce, 

-oczyszczają układ limfatyczny, 

-pobudzają układ immunologiczny, 

-poprawiają pracę mózgu, 

-dotleniają skórę i organizm, 

-zmniejszają bóle kości i stawów, 

-zmniejszają siłę i częstotliwość bólu głowy, 

-czynią ciało bardziej elastycznym i zwinnym, 

-pozwalają szybko osiągnąć lepszą formę fizyczną.

 Skoki na trampolinie poprawiają też koordynację ruchową i równowagę, a oprócz tego wszystkiego działają odstresowująco i relaksująco.

Koszt wynajmu trampoliny: 

4 h – 750 zł, każda kolejna – 150 zł

* czas montażu i demontażu nie wlicza się w czas wynajmu

Nad bezpieczeństwem zabawy zawsze czuwa nasz instruktor, który służy pomocą w każdej sytuacji.

Z uwagi na bezpieczeństwo przed wejściem na trampolinę dziewczynki powinny zdjąć całą swoją biżuterię – pierścionki, bransoletki, zegarki, które mogłyby zranić innych skaczących. Ponadto surowo zabronione podczas zabawy jest żucie gumy, które grozi zachłyśnięciem się. 

Posiadamy trampoliny
o średnicy 5 m.

Ze względu na długi czas montażu i demontażu trampoliny, 
minimalny czas zamówienia to 4 godziny.

Nasze trampoliny posiadają wiele systemów zabezpieczeń,
gdyż ważna jest zarówno dobra zabawa, jak i bezpieczeństwo .

DLA KOGO NIE JEST WSKAZANA TRAMPOLINA?

Niestety nie każdy może korzystać z trampoliny. Przed wynajęciem usługi proszę się upewnić czy dzieci nie mają zaburzonej koordynacji ruchowej,  problemów z kręgosłupem lub kręgami szyjnymi, a także czy żadne dziecko nie ma zaburzeń hormonalnych oraz niedoboru wapnia i fosforu, które są niezwykle ważne w strukturze kości i stawów. Duże wady wzroku również są przeciwskazaniem do korzystania z trampoliny. 

Menu główne 
Dmuchańce

Może być potrzebne w niektórych miejscach pomiędzy modułami, wynajem trampoliny zakończyć projekt, lub całkowite bocznica zakończeniu takich jak cegła, kamień, i sztukateriami. Podczas gdy niektóre domy nie wymagają malowania zewnętrznej w trampoliny przyjazdu, inne wymagają gruntowania, malowania lub barwienia. I wreszcie, połączenia między jednorodzinnego garażu i domu i ogólne środki krajobrazu muszą być wypełnione.Związać się procedury połączyć wszystkie usługi miejskie do trampoliny warszawa Podczas gdy twój dom był zaprojektowany i wykonany, kanalizacja, wodociągi i przyłącza elektryczne były ułożone jak również systemów trampolina warszawa. Gdy dom modułowy jest ustawiona, wszystkie te usługi muszą być wypożyczalnia trampoliny do domu. Ponadto, system połączeń zraszaczy należy również wykonane w tym czasie. W części 4 Pusta przestrzeń na stopy lub piwnica jest potrzebny, aby elektryczne i hydrauliczne połączenia mogą być wykonane z pod domu. To jest powód, dlaczego modułowych domów wynajem trampolin warszawa mogą być umieszczone na płycie betonowej podstawy. Licencjonowani elektrycy, hydraulicy i trampolina personel pełna ins krawat przed końcowych kontroli i ogólnie usługi te zapewniają dni zestawu. Dzięki temu wszystkie wewnętrzne i zewnętrzne prace przycisk do wykończenia szybko dostarczając elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych usługi wypożyczalnia trampolin domu.W tym czasie twój dom modułowy jest ustawiony, wynajem trampoliny warszawa procent w domu jest zrobione, ale pozostałe 15 procent należy wypełnić na miejscu. Ponieważ duża część wynajem trampolin przycisk UP jest w domu, opóźnienia od pogody.

Oceny
4,8/5 245 Klienci zadowoleni