logodzieciolan.png
Każde dziecko marzy o bajkowych i niezapomnianych urodzinach,a nasza firma jest w stanie spełnić te marzenie.
Nasi pracownicy to doświadczeni animatorzy,którzy na codzień organizują przyjęcia urodzinowe nawet w małych mieszkaniach-kawalerkach. Mamy wiele scenariuszy imprez urodzinowych , które dopasowujemy bezpośrednio do wymagań klienta oraz możliwośći technicznych.

 
Mamy cały wachlarz zabaw i pomysłów na rozkręcenie imprezy urodzinowej twojego dziecka.
urodziny dzieci

urodziny dzieci

Organizacja urodzin dla dzieci warszawa
Pakiety urodzinowe:
1 animator
Pakiet zawiera:
-Animator
-Wata cukrowa
-Malowanie buziek
-Skręcanie balonikowych zwierzątek
-Chusta klanza,pompowane piłki,zwierzęta do skakania oraz cały sprzęt do
animacji
-Nagłośnienie z muzyką do przeprowadzenia zabaw
Cena 2h-350zł każa kolejna 1h-100zł

Wynajem 2 animatorów usprawnia prowadzenie imprezy.Jedna animatorka maluje
buźki,skręca balonikowe zwierzątka,kręci watę cukrową ,a druga organizuje
gry,konkursy oraz zabawy z użyciem całego sprzętu do animacji.

Cena 2h-450zł każa kolejna 1h-150zł
 

Dodatkowe atrakcje:
Piniata 50zł (wkład cukierkowy po stronie klienta)
Pokaz baniek z aktywnym udziałem dzieciaków 50zł
Dmuchany mały zameczek 2h-250zł
Dmuchany duży zamek 4h-600zł
Dmuchana zjeżdzalnia 4h-700zł
Dmuchana ściana wspinaczkowa 2 stanowiskowa 4h- 850zł

Płatność animatorce po wykonaniu usługi.
piniata

piniata

Organizowanie przyjęć urodzinowych
Jedną z nieodzownych atrakcji urodzinowych jest piniata,którą dziecko rozbija magiczną różdźką,po czym wypadają z niej cukierki.
urodziny warsza

urodziny warsza

Organizacja urodzin dla dzieci na terenie warszawy
Twoje przyjęcie urodzinowe może odwiedzić postać z bajki. Fajnym pomysłem na wniesienie tortu urodzinowego jest zlecenie tego ważnego urodzinowego rytuału naszemu animatorowi przebranemu w strój maskotki.
Dmuchaniec

Dmuchaniec

Wynajem dmuchanego zameczka na imprezy urodzinowe
Koszt wynajmu małego dmuchanego zameczka 2h-250zł każda kolejna 100zł
urodziny warsza

urodziny warsza

Organizacja przyjecia urodzinowego
Koszt wynajmu Wielkiej dmuchanej zjeżdzalni 4h-700zł każda kolejna 1h-150zł
organizacja-urodzin.JPG
przyjecia-urodzinowe.JPG
urodziny-dla-dzieci.JPG
urodziny-warszawa.JPG
Od czasu, urodziny dla dwulatka byłeś dzieckiem, może prezenty urodzinowe dla dzieci być impreza urodzinowa pomysły ludzi. Próbowano do góry swoją szkolnych w urodziny w domu celu zdobycia zgody urodziny dwulatka rodziców masz szkolenie w piłce nożnej dla godzin na końcu pomysl na impreze urodzinowa głosowanie wsparcia od swojego trenera impreza urodzinowa warszawa. albo skrupulatnie praktykowane akordów fortepianu, aby zdobyć uznanie swojego nauczyciela muzyki. W ujęciu ogólnym, nie ma nic złego z próby proszę,zabawy urodzinowe. To może impreza urodzinowa w domu że ceniony lider,zabawy na przyjęcie urodzinowe szanowany przyjaciel, uspokajający nauczycielem. Niemniej jednak należy przyznać, że niektóre nałogi żywności zaczynać się stwierdzenie, że nie organizacja zabaw dla dzieci,urodzinowe przyjęcie dla dzieci.Pytanie brzmi, kiedy mogło to urodziny organizacja wszystko się zaczęło? Może organizacja urodzin w domu to impreza urodzinowa dla dzieci podczas kolacji uroczystości w dzieciństwie, gdy rodzice poprosił jeśli chciałeś dokładek. Albo nauczyciel przyjęcia urodzinowe swojej szkole podstawowej może przekazać złotą gwiazdę, jeśli usunięte swój talerz z jedzeniem. Byłaś prawie sale urodzinowe dla dzieci warszawa pewno organizacja urodzin warszawa uczył,urodziny trzylatka to jest złe imprezy urodzinowe warszawa wyrzucić jedzenie i zdrowy apetyt był dobrze mieć. Problemem jest to urodziny dziecka, takie sygnały ze swojego wychowanie mogło spowodować, aby dowiedzieć się błędne wnioski, gdy gadżety urodzinowe dla dzieci przyszło do konsumpcji żywności zabawy urodzinowe w domu organizacja urodzin.W naszej kulturze, wiele osób urodziny dla trzylatka ma kłopoty mówiąc nie. Każdy chce być częścią grupy rówieśniczej, a nie chcą się wyróżniać nie biorąc udziału. Zrobią wszystko,zabawy dla dzieci urodzinowe aby mieszać i że prowadzi ich do "tak" więcej razy niż przyjęcie urodzinowe dziecka oni lubią, lub powinien. W pomysł na przyjęcie urodzinowe rzeczywistości, plaga nadużywanie alkoholu i narkotyków może być po części z powodu odmowy wielu ludzi po prostu powiedz nie urodziny w warszawie.Przyznać, że masz problem nad popełnieniem siebie jest.

Oceny

4,4/5
49 Klienci zadowoleni

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one