LOGO DZIECIOLAND.jpg
Każde dziecko marzy o bajkowych i niezapomnianych urodzinach, a nasza firma jest w stanie spełnić to marzenie.
Nasi pracownicy to doświadczeni animatorzy, którzy na codzień organizują przyjęcia urodzinowe nawet w małych mieszkaniach-kawalerkach. Mamy wiele scenariuszy imprez urodzinowych, które dopasowujemy bezpośrednio do wymagań klienta oraz możliwośći technicznych.

 
Mamy cały wachlarz zabaw i pomysłów na rozkręcenie imprezy urodzinowej twojego dziecka.
urodziny dzieci

urodziny dzieci

Organizacja urodzin dla dzieci warszawa

Koszt pakietu urodzinowego
(dla osób prywatnych)

1 animatorka 2h-350zł każda kolejna 1h-100zł (około 10 dzieci)

2 animatorki 2h-450zł każda kolejna 1h-150zł (więcej niż 10 dzieci)

*ilość animatorów zależy również od wieku dzieci 
*dojazd poza Warszawę/ okolice Warszawy + 50zł

 


Pakiet zawiera:
- Animator (prowadzi zabawy ruchowe i taneczne);
- Wata cukrowa;
- Malowanie buziek;
- Skręcanie balonikowych zwierzątek;
- Sprzęt do animacji: chusta klanza, kręgle, piłeczki, skakanki, pompowane osiołki itd;
- Nagłośnienie z muzyką do przeprowadzenia zabaw.


Wynajem 2 animatorów usprawnia prowadzenie imprezy. Jedna animatorka maluje buźki, skręca balonikowe zwierzątka, kręci watę cukrową, a druga organizuje gry, konkursy oraz zabawy z użyciem całego sprzętu do animacji.


Dodatkowe atrakcje:

- Wynajem maskotki z animatorem 50 zł; 
- Piniata 50zł (wkład cukierkowy po stronie klienta);
- Pokaz baniek z aktywnym udziałem dzieciaków - 50zł;
- Klaun cyrkowiec - 
2 pokazy po 15 min realizowane w ciągu 1 godziny 350zł;
- Dziecięcy fryzjer - 60 zł;
- Iluzjonista na urodziny - 600zł; 

- Trampolina - 4h - 700zł, każda kolejna 100zł;
- Dmuchany zamek mały - 1h - 300zł, każda kolejna 120zł; 
- Dmuchany zameki - 4h - 700zł, każda kolejna 120zł; 
- Dmuchana duża zjeżdżalnia - 4h - 800zł, każda kolejna 200zł; 
- Dmuchana ścianka wspinaczkowa - 4h - 900zł, każda kolejna 200zł; 
- Basen z piłeczkami - 4h - 800zł, każda kolejna 200zł. Płatność animatorce po wykonaniu usługi.

urodziny-warszawa.JPG
Mimo standardowego pakietu urodzinowego zechęcamy również do skorzystania z naszych dodatkowych usług.
Kązde urodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie. Zorganizujemy najlepsze przyjęcie urodzinowe dla twojego dziecka. Dobierzemy scenariusz i zabawy odpowiednio do wieku twojej pociechy. 
piniata

piniata

Organizowanie przyjęć urodzinowych
Jedną z nieodzownych atrakcji urodzinowych jest piniata, którą dziecko rozbija magiczną różdżką, po czym wypadają z niej cukierki.
organizacja-urodzin.JPG
przyjecia-urodzinowe.JPG
urodziny-dla-dzieci.JPG
urodziny-warszawa.JPG
Od czasu, urodziny dla dwulatka byłeś dzieckiem, może prezenty urodzinowe dla dzieci być impreza urodzinowa pomysły ludzi. Próbowano do góry swoją szkolnych w urodziny w domu celu zdobycia zgody urodziny dwulatka rodziców masz szkolenie w piłce nożnej dla godzin na końcu pomysl na impreze urodzinowa głosowanie wsparcia od swojego trenera impreza urodzinowa warszawa. albo skrupulatnie praktykowane akordów fortepianu, aby zdobyć uznanie swojego nauczyciela muzyki. W ujęciu ogólnym, nie ma nic złego z próby proszę,zabawy urodzinowe. To może impreza urodzinowa w domu że ceniony lider,zabawy na przyjęcie urodzinowe szanowany przyjaciel, uspokajający nauczycielem. Niemniej jednak należy przyznać, że niektóre nałogi żywności zaczynać się stwierdzenie, że nie organizacja zabaw dla dzieci,urodzinowe przyjęcie dla dzieci.Pytanie brzmi, kiedy mogło to urodziny organizacja wszystko się zaczęło? Może organizacja urodzin w domu to impreza urodzinowa dla dzieci podczas kolacji uroczystości w dzieciństwie, gdy rodzice poprosił jeśli chciałeś dokładek. Albo nauczyciel przyjęcia urodzinowe swojej szkole podstawowej może przekazać złotą gwiazdę, jeśli usunięte swój talerz z jedzeniem. Byłaś prawie sale urodzinowe dla dzieci warszawa pewno organizacja urodzin warszawa uczył,urodziny trzylatka to jest złe imprezy urodzinowe warszawa wyrzucić jedzenie i zdrowy apetyt był dobrze mieć. Problemem jest to urodziny dziecka, takie sygnały ze swojego wychowanie mogło spowodować, aby dowiedzieć się błędne wnioski, gdy gadżety urodzinowe dla dzieci przyszło do konsumpcji żywności zabawy urodzinowe w domu organizacja urodzin.W naszej kulturze, wiele osób urodziny dla trzylatka ma kłopoty mówiąc nie. Każdy chce być częścią grupy rówieśniczej, a nie chcą się wyróżniać nie biorąc udziału. Zrobią wszystko,zabawy dla dzieci urodzinowe aby mieszać i że prowadzi ich do "tak" więcej razy niż przyjęcie urodzinowe dziecka oni lubią, lub powinien. W pomysł na przyjęcie urodzinowe rzeczywistości, plaga nadużywanie alkoholu i narkotyków może być po części z powodu odmowy wielu ludzi po prostu powiedz nie urodziny w warszawie.Przyznać, że masz problem nad popełnieniem siebie jest.

Oceny

4,6/5
54 Klienci zadowoleni

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one