Wata cukrowa

Nie ma chyba dziecka, które ominęło by stoisko z watą cukrową. Nawet dorośli skuszą się na ten puszysty przysmak, ponieważ dzięki nim przypomną sobie słodki czas dzieciństwa.

Słodka wata cukrowa to przekąska, którą zazwyczaj kupujemy dzieciom przy okazji wyjścia do zoo czy na festyn. Już nie musisz czekać na taką okazję, wystarczy że zadzwonisz do nas i niespodzianka dla dziecka gotowa! 

wata cukrowa

Wynajem urządzeń do waty cukrowej to nasza specjalność. Jesteśmy liderem na rynku, gdyż posiadamy aż 26 maszyn do produkcji waty cukrowej.

Nasze maszyny posiadają samodzielne zasilanie, dlatego mogą pracować w różnych miejscach i warunkach.

Cukrowa wata może być w dowolnym kolorze wybranym przez klienta. Wata cukrowa to najlepsza przekąska dla gości w każdym wieku.

Koszt wynajmu maszyny do waty cukrowej

1 h – 280 zł, każda kolejna – 120 zł

Barwienie waty:

1 kolor – 30 zł/h

2 kolory – 40zł/h

3 kolory – 50zł/h

Obanerowanie urządzenia – 200 zł

* Nielimitowana ilość porcji

Maszyny do waty cukrowej posiadają wszelkie atesty PZH, a każdy nasz pracownik obsługujący stanowisko gastronomiczne posiada odpowiednie badania sanepidu niezbędne przy kontaktach z żywnością. 
Zawsze dbamy o bezpieczeństwo i jakość produktów. 

 

Jeżeli szukasz sposobu na nietuzinkowy zabieg marketingowy to darmowa wata cukrowa będzie najlepszym pomysłem. Płacisz za czas pracy, a nie za ilość wyprodukowanych wat cukrowych.

Żadna impreza masowa nie ma racji bytu bez tego słodkiego przysmaku na patyku.

Menu główne 
Gastronomia dla dzieci