Wielkie maskotki

Wielkie maskotki to dopiero hit! W naszej ofercie posiadamy przeróżne maskotki na imprezy dla dzieci. Naszymi maskotkami są: Myszka Miki, Hello Kitty, Kubuś Puchatek, SpongeBob, Spiderman i Myszka Minnie.

wielkie maskotki

Nasza maskotka może odwiedzić Twoją imprezę, a przede wszystkim wzbudzi zainteresowanie wszystkich dzieci. Z pewnością po raz kolejny spotkamy się na urodzinach kolegów czy koleżanek Twojego dziecka. Żywe maskotki, w które przebrani są nasi animatorzy dopełnią bajkowy klimat wydarzenia. 

Maskotki poprzez swoją barwność, duże poczucie humoru i fantastyczny strój zapewnią niezapomniane wspomnienia i świetną zabawę. 

Koszt wynajmu maskotki z animatorem:

1 h – 280 zł, każda kolejna – 120 zł

Ponadto nasza maskotka wspaniale tańczy. Bardzo chętnie zatem bierze udział w zabawach tanecznych, więc każde dziecko może zatańczyć ze swoją ulubioną postacią.

Wizyta naszej maskotki dla dzieci wprowadzi magiczny, bajkowy nastrój na Twojej imprezie.

 

Nasz animator przebrany za wybraną postać przywita wszystkich gości, wniesie tort na urodzinach dziecka, jak również będzie pozował do pamiątkowych zdjęć.

Tak duży wybór maskotek, daje nam możliwość dopasowania się do tematyki każdej imprezy. Są to postacie bardzo dobrze znane wszystkim dzieciom, jak i dorosłym.

Menu główne 
Atrakcje dla dzieci