Zamykanie dzieci w bańce
5 (100%) 1 vote

Zamykanie w bańkach mydlanych

W naszej ofercie znajdziesz wiele atrakcji związanych z magicznymi bańkami mydlanymi.

Oprócz pokazu ogromnych baniek mydlanych, organizujemy również zamykanie dzieci w bańce mydlanej. Dziecko staje w śordku podestu. który stanowi zbiornik ze specjalnym płynem.

Kolejnym krokiem jest uniesienie okręgu poprzez naszego animatora, dzięki któremu zostaje wytworzony ogromny tunel mydlany, w środku którego znajduje się dziecko.

Zamykanie dzieci w ogromnej bańce sprawia, że mają one możliwość przenieść się w kolorowy, magiczny świat bajek.

Oglądanie otoczenia ze środka mydlanej bańki, również przedstawia bardziej załamy obraz niż rzeczywista perspektywa.

Nasze płyny nie podrażniają, ani nie zawierają substancji uczulających. Posiadają niezbędne atesty.

Zamawiając taką usługę mają Państwo gwarancję zadwolenia swoich pociech. A gdy zadowolone są dzieci, zadowoleni są również rodzice.

Koszt zamykania dzieci w bańkach mydlanych

1 h – 300 zł, każda kolejna – 150 zł

* pracujemy na płynie najlepszej jakości

Zamykanie w bańkach to zjawisko czarodziejskie. Zarówno te olbrzymie, jak i mniejsze bańki zachwycają dorosłych oraz najmłodszych mieniąc się w słońcu kolorami tęczy. Kiedy pojawiają się bańki dorośli z zapartym tchem obserwują jak te kolorowe cuda unoszą się w powietrzu lub rozbijają się delikatnie o źdźbła trawy. Natomiast dzieciaki rzucają sie w pogoń za nimi tylko po to, aby je zbić. Wszyscy wiedzą, że dla dzieci najlepszą zabawą jest zbijanie baniek, a walka o zbicie ten największej to już niemal zawody. Gwarantujemy, że przy tej atrakcji, żadne dziecko nie będzie bierne. 

Menu główne 
Atrakcje dla dzieci