Bramka celnościowa
5 (100%) 1 vote

Bramka celnościowa

Bramka celnościowa to innowacyjna atrakcja dla fanów piłki nożnej! Szczególnie lubiana przez chłopców. Bramka świetnie sprawdza się jako atrakcja dostarczająca ruchu i przy okazji jest dodatkową okazją do treningu!  Jeżeli Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną to bramka celnościowa będzie dla niego niezastąpioną atrakcją plenerową podczas imprezy.

Jest to również świetna okazja na oderwanie się od codziennej monotonii i spędzenie czasu w miłej, sportowej atmosferze.

Koszt wynajmu atrakcji:

1 h – 280zł, każda kolejna – 120 zł. 

Wymiary: 290 cm x 165 cm x 90 cm

bramka celnościowa

Dzięki macie celnościowej z bramką dzieci już od najmłodszych lat mogą poznawać tajniki piłki nożnej i wczuwać się w rolę gwiazd futbolu. Mata jest często wykorzystywana przez trenerów piłki nożnej dla początkujących piłkarzy. Dzięki naszej macie istnieje możliwość zorganizowania turnieju celności i dokładności, który doskonale sprawdzi celność oka przyszłych piłkarzy. 

Konstrukcja naszej bramki celnościowej wykonana jest z mocnych metalowych rur o średnicy 2,5 cm. Dzięki temu jest ona bardzo stabilna i wytrzymała. W zestawie posiadamy kotwy mocujące, dzięki którym można przytwierdzić bramkę do podłoża. Bramka celnościowa idealnie nadaje się na imprezy plenerowe, ale równie świetnie sprawdza się na prywatnych imprezach na świeżym powietrzu. Dzieci mają wtedy większe pole do gry i większą frajdę.