Menu

Bramka celnościowa

Bramka celnościowa to innowacyjna atrakcja dla fanów piłki nożnej! Szczególnie lubiana przez chłopców. Bramka świetnie sprawdza się jako atrakcja dostarczająca ruchu i przy okazji jest dodatkowym treningiem!  Jeżeli Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną to bramka celnościowa będzie dla niego niezastąpioną atrakcją podczas imprezy.

Jest to również świetna okazja na oderwanie się od codziennej monotonii i spędzenie czasu w miłej, sportowej atmosferze.

Koszt wynajmu atrakcji:

1h – 280zł, każda kolejna – 120 zł. 

Wymiary : 290 X 165 X 90 cm

Dzięki tej macie dzieci już od najmłodszych lat mogą poznawać tajniki piłki nożnej i wczuwać się w rolę gwiazd futbolu. Mata celnościowa jest często wykorzystywana przez trenerów piłki nożnej początkujących piłkarzy. Przy wykorzystaniu naszej maty istnieje możliwość zorganizowania turnieju celności i dokładności, który doskonale sprawdzi celność oka przyszłych piłkarzy. 

Konstrukcja naszej bramki celnościowej wykonana jest z mocnych metalowych rur o średnicy 2,5 cm. Dzięki temu konstrukcja jest bardzo stabilna i wytrzymała. W zestawie posiadamy kotwy mocujące, dzięki którym można przytwierdzić bramkę do podłoża. Bramka celnościowa idealnie nadaje się na imprezy plenerowe, ale równie świetnie sprawdza się na prywatnych imprezach na świeżym powietrzu. Dzieci mają wtedy większe pole do gry i większą frajdę.