Duża ścianka wspinaczkowa
5 (100%) 1 vote

Dmuchana ścianka wspinaczkowa 

Kolejną z naszych atrakcji sportowych jest dmuchana ścianka wspinaczkowa.

 Posiadamy różne rodzaje ścianek, więc każdy z pewnością będzie mógł skorzystać z tej dmuchanej atrakcji. 

Jest to atrakcja  bardzo rzadko spotykana, dzięki czemu cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci na imprezach. Każdemu dziecku nasz dmuchaniec dostarcza dużo pozytywnej energii oraz adrenaliny.

Koszt wynajmu ścianki wspinaczkowej 

4h – 900 zł, każda kolejna – 200 zł,

* zapewniamy 2 instruktorów, profesjonalny sprzęt alpinistyczny, w którego skład wchodzi: kask i uprzęże do asekuracji wspinających się osób 

Ścianka wspinaczkowa z 2 stanowiskami!

Dmuchana ścianka wspinaczkowa posiada dwa stanowiska, z których można korzystać jednocześnie. Usprawnia to korzystanie z niej i obsługę chętnych dzieci. Stanowiska mają różny stopień trudności. Ściana wspinaczkowa posiada specjalne mocowania, co gwarantuje bezpieczną zabawę. Do każdego stanowiska przydzielony jest nasz instruktor-opiekun, czuwający nad bezpieczeństwem podczas zabawy.

Dmuchane ścianki wspinaczkowe uczą dzieci planowania motorycznego, orientacji przestrzennej, rozwijają gibkość i precyzję całego ciała.  Poprzez wspinanie się, dzieci ćwiczą siłę mięśni, zdobywają nowe doświadczenia sensoryczne. Doskonalą również równowagę i kontrolę tułowia. Podczas korzystania z tej atrakcji aktywizowane jest całe ciało, co ma pozytywny wpływ również na jakość funkcji manualnych. Ścianka wspinaczkowa rozwija również koordynację wzrokowo-ruchową.

Dmuchana ścianka wspinaczkowa to imitacja prawdziwej ścianki i opócz tego, że ma bardzo pozytywny wpływa na kondycję fizyczną działa również pozytywnie na psychikę, mianowicie uczy koncentracji i pozwala rozładować stres. Łaczy zatem przyjemne z pożytecznym. 

Menu główne 
Dmuchańce