Dmuchana duża ścianka wspinaczkowa 

Kolejną z naszych atrakcji typowo sportowych jest dmuchana ścianka wspinaczkowa.

 Posiadamy różne rodzaje ścianek, więc zarówno dzieci jak i dorośli będą mogły z niej skorzystać. 

Jest to atrakcja rzadko spotykana, dzięki czemu cieszy się ogromnym zainteresowaniem na imprezach. Każdemu nasz dmuchaniec dostarczy dużo pozytywnej energii oraz adrenaliny.

Koszt wynajmu dużej ścianki wspinaczkowej 

4h – 950 zł, każda kolejna – 200 zł,

* zapewniamy 2 instruktorów, profesjonalny sprzęt alpinistyczny, w którego skład wchodzi: kask i uprzęże do asekuracji wspinających się osób 

Ścianka wspinaczkowa z 2 stanowiskami!

Dmuchana ścianka wspinaczkowa posiada dwa stanowiska, z których można korzystać jednocześnie. Usprawnia to korzystanie z niej i obsługę wszystkich chętnych. Stanowiska mają różny stopień trudności. Ściana wspinaczkowa posiada specjalne mocowania, co gwarantuje bezpieczną zabawę. Do każdego stanowiska przydzielony jest nasz instruktor-opiekun, czuwający nad bezpieczeństwem podczas zabawy.

Dmuchane ścianki wspinaczkowe uczą przede wszystkim dzieci i młodzież planowania motorycznego, orientacji przestrzennej, rozwijają gibkość i precyzję całego ciała.  Poprzez wspinanie się ćwiczą siłę mięśni, zdobywają nowe doświadczenia sensoryczne. Doskonalą również równowagę i kontrolę tułowia. Podczas korzystania z tej atrakcji aktywizowane jest całe ciało, co ma pozytywny wpływ również na jakość funkcji manualnych. Ścianka wspinaczkowa rozwija również koordynację wzrokowo-ruchową.

Dmuchana ścianka wspinaczkowa to imitacja prawdziwej ścianki i oprócz tego, że ma bardzo pozytywny na kondycję fizyczną – działa również pozytywnie na psychikę, uczy bowiem koncentracji i pozwala rozładować stres. Możemy połączyć zatem przyjemne z pożytecznym!

Menu główne 
Dmuchańce