Menu

Dmuchana ścianka wspinaczkowa 

Kolejną z naszych atrakcji ruchowych jest dmuchana ścianka wspinaczkowa.
 Posiadamy różne rodzaje ścianek, więc każdy z pewnością będzie mógł skorzystać z naszej atrakcji. Najważniejsze, żeby waga wspinającego się nie przekraczała wagi instruktora. 
Jest to atrakcja rzadko spotykana, dzięki czemu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci na imprezach. Każdemu dziecku nasz dmuchaniec dostarcza dużo pozytywnej energii oraz adrenaliny.

Koszt wynajmu ścianki wspinaczkowej 

Duża: 4 h – 900 zł, każda kolejna 200 zł,

* Zapewniamy 2 instruktorów, profesjonalny sprzęt alpinistyczny, w którego skład wchodzi : kask oraz uprzęże, które pozwalają na asekurację wspinających się osób. 

Ścianka wspinaczkowa z 2 stanowiskami!

Dmuchana ścianka wspinaczkowa posiada dwa stanowiska, z których można korzystać jednocześnie, co usprawnia obsługę chętnych dzieci. Stanowiska mają różny stopień trudności. Ściana wspinaczkowa posiada specjalne mocowania, co gwarantuje bezpieczną zabawę. Do każdego stanowiska przydzielony jest nasz instruktor- opiekun,czuwający nad bezpieczeństwem.

Dmuchane ścianki wspinaczkowe uczą dzieci planowania motorycznego, orientacji przestrzennej, rozwijają gibkość i precyzję całego ciała.  Poprzez wspinanie się, dzieci ćwiczą siłę mięśni, zdobywają nowe doświadczenia sensoryczne. Doskonalą również równowagę i kontrolę tułowia. Podczas korzystania z tej atrakcji aktywizowane jest całe ciało, co ma pozytywny wpływ również na jakość funkcji manualnych. Ścianka wspinaczkowa rozwija również koordynację wzrokowo-ruchową.

Dmuchana ścianka wspinaczkowa to imitacja prawdziwej ścianki i opócz tego, że ma bardzo pozytywny wpływa na kondycję fizyczną działa również pozytywnie na psychikę, mianowicie uczy koncentracji i pozwala rozładować stres. W tym przypadku na prawdę warto połączyć przyjemne z pożytecznym. 

Menu główne 
Dmuchańce

Oceny
4,4/5 245 Klienci zadowoleni