Dmuchany basen z piłkami

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kolorowe piłki zawsze sprawiają, że na twarzach dzieci pojawia się uśmiech. Nasza firma posiada dmuchany basen wypełniony po brzegi tysiącami kolorowych piłeczek. „Kąpiel” w tak wyjątkowym basenie to nieziemska frajda dla najmłodszych. Pośród mnóstwa barwnych kulek dzieci mogą skakać, biegać i szaleć do utraty tchu.

Oprócz olbrzymiej frajdy jaką zapewnia dzieciom zabawa w basenie z piłeczkami, ma on również pozytywny wpływ na rozwój dzieciaków. Basen z piłkami jest doskonałym sposobem na poprawę sprawności fizycznej.  Świetnie rozwija motorykę, a dodatkowo przebywanie wśród piłeczek to znakomity sposób na masaż całego ciała i rozluźnienie napiętych mięśni. Suchy basen z piłeczkami jest idealnym sposobem łączenia przyjemnego z pożytecznym. 

Koszt wynajmu dmuchanego basenu z piłkami

4 h – 900 zł, każda kolejna  – 200 zł.

*zapewniamy opiekuna oraz tysiące kolorowych piłek

Do działania dmuchanego basenu z kulkami potrzebny jest stały dostęp do prądu. Jeśli Państwa lokalizacja nie pozwala na podłączenie do zasilania, jesteśmy w stanie zapewnić agregat prądotwórczy. 

Nasz dmuchany basen z piłkami może pracować zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w pomieszczeniach zamkniętych.

Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa podczas korzystania z naszego suchego basenu z kulkami, zostaje on przymocowany do podłoża (dotyczy imprez plenerowych), bądź zostają zamontowane specjalne obciążniki. Na każdej imprezie z udziałem tej atrakcji dla dzieci, obecny jest nasz opiekun.

Menu główne 
Dmuchańce