Duża dmuchana zjeżdzalnia

Duża dmuchana zjeżdzalnia dzięki swoim wymiarom sprawia dzieciakom największą frajdę. Kolejka do niej zazwyczaj nie ma końca 😉 
Nasze zjeżdzalnie pneumatyczne to hit wśród wszystkich atrakcji dziecięcych. Zjazdy i skoki
z 6-metrowej zjeżdżalni to istne szaleństwo dla najmłodszych. Sam widok z dołu robi na nich ogromne wrażenie i z niecierpliwością chcą się dostać na sam szczyt. 
Duża dmuchana zjeżdżalnia dostarcza wiele emocji i adrenaliny. Z pewnością widać, że ta atrakcja dzieciom wiele radości. 
Do dyspozycji mamy wiele modeli o różnych rozmiarach czy wzorach, pobudzających dziecięcą wyobraźnię i zachęcających do wspólnej zabawy. Księżniczki, zwierzęta lub samoloty – każde dziecko będzie zadowolone!

Koszt wielkiej dmuchanej zjeżdżalni

4h – 800 zł, każda kolejna – 200 zł.

*czas montażu oraz demontażu nie wlicza się w czas wynajmu

*bezpłatny transport na terenie Warszawy

Wymiary dmuchanej wielkiej zjeżdzalni to
wys. 6,5m x szer. 5,5m x dł. 7m. 

Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku radosne harce i żeby inni zazdrościli rodzicom kreatywności koniecznie pomyśl o wynajęciu dmuchanej zjeżdzalni! Gwarantujemy, że zaplanowana przez Was impreza  zakończy się sukcesem, a rodzice będą mieli wreszcie trochę czasu dla siebie!

BEZPIECZEŃSTWO NA DMUCHANEJ ZJEŻDZALNI

Nad bezpieczeństwem podczas zabawy dzieci na dmuchanych zjeżdzalniach czuwa wyszkolony instruktor. Poinstruuje on dzieci jak odpowiednio bawić się na pneumatycznym sprzęcie oraz dopilnuje bezpieczeństwa. Ponadto wszystkie dmuchańce podczas imprezy są na bieżąco sprawdzane pod kątem ich stanu technicznego. Wszystkie nasze urządzenia, w tym dmuchana zjeżdżalnia posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. 

Menu główne 
Dmuchańce