Duży zamek dmuchany

Dmuchańce to jedna z najlepszych atrakcji na wydarzenie. Dzieci uwielbiają dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy specjalną ofertę, w skład której wchodzą różnorodne dmuchane atrakcje. Jedną z najlepszych atrakcji jest nasz duży dmuchany zamek. 

Koszt wynajmu dużego dmuchanego zamku:

4h – 750 zł, każda kolejna – 150 zł.

*dla dzieci w przedziale od 1 do 10 lat

*czas rozłożenia i złożenia nie wlicza się w czas zamówienia dmuchańca

*bezpłatny transport na terenie Warszawy

*wynajmujemy dmuchany zamek wraz z instruktorem 

 
Wymiary dużego dmuchanego zamku: 
wys. 3,2m x dł. 4,5m x szer. 4,5m 
 
 

Posiadamy zamki o różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Wszystko to sprawia, że każdy klient dobierze dmuchaną atrakcję według swoich upodobań czy tematyki imprezy. 

Duży zamek dmuchany cieszy się największą popularnością wśród dzieci do około 7 lat. W zależności od wysokości duży zamek dmuchany może zmieścić się także w pomieszczeniach zamkniętych. W sezonie letnim warto skorzystać z dmuchańców, dzięki czemu dzieci spędzą swój wolny czas aktywnie i na świeżym powietrzu zamiast przed komputerem. 

Bezpieczeństwo na dużym zamku dmuchanym

Tak jak nad każdą dmuchaną atrakcją tak i nad dużym zamkiem, w tym bezpieczeństwem podczas zabawy czuwa nasz instruktor. Dopilnuje on, aby na zamku znajdowała się odpowiednia ilość dzieci oraz aby ich zabawa była w pełni bezpieczna i odbyła się bez zderzeń. 

Menu główne 
Dmuchańce