Menu

Każdemu zależy na tym, żeby udana impreza została w pamięci jak najdłużej. Jednym ze sposobów utrwalenia imprezy są nasze foto atrakcje. 

 

Zatrzymać wspaniałą chwilę można za pomocą naszej fotobudki. Wielki ekran, zamontowany w fotobudce, pomaga odpowiednio ustawić się do zdjęcia. Odrazu po zrobieniu zdjęcia następuje drukowanie obrazu, co umożliwia natychmiastowy odbiór fotografii. Dodatkowym atutem są różnorodne gadżety do fotobudki takie jak kolorowe peruki, ogromne plastikowe okulary i inne co dodatkowo uatrakcyjnia zdjęcia. 

Wspaniałą atrakcją są również nasze fotorelacje. Zapewniamy profesjonalny sprzęt i doświadczonego fotografa lub kilku w zależności od Państwa potrzeb. Fotorelacje mogą być świetną reklamą, a już na pewno pozostaną na długie lata świetną pamiątką. 

Popularnością na imprezach cieszą sie również fotostandy często spotykane przez dzieci na wycieczkach. Mało kto przechodzi obok nich obojętnie, ponieważ swoją zabawną formą, aż kuszą do skorzystania z nich. Zabawne ogromne zdjęcia z wycięciem na głowę są hitem!

Oceny
4,5/5 244 Klienci zadowoleni