Każdemu zależy na tym, aby udana impreza została w pamięci jak najdłużej. Jednym ze sposobów utrwalenia imprezy są nasze foto atrakcje. 

 

Zatrzymać wspaniałą chwilę można za pomocą naszej fotobudki. Wielki ekran zamontowany w niej pomaga odpowiednio ustawić się do zdjęcia. Od razu po jego zrobieniu otrzymujemy wydruk i natychmiast możemy cieszyć się wspólną fotografią. Dodatkowym atutem są różnorodne gadżety do fotobudki, takie jak: kolorowe peruki, ogromne plastikowe okulary i inne dodatki, które uatrakcyjnią zdjęcia. 

Świetnym pomysłem na pamiątkę ze wspólnej zabawy jest także fotorelacja. Zapewniamy profesjonalny sprzęt i doświadczonych fotografów (ich ilość zależy od Państwa potrzeb). Relacje fotograficzne są świetną reklamą, a już na pewno pozostaną świetną pamiątką na długie lata . 

Popularnością na imprezach cieszą sie również fotostandy, często spotykane przez dzieci na wycieczkach. Mało kto przechodzi obok nich obojętnie, ponieważ swoją zabawną formą, aż kuszą do skorzystania z nich. Zabawne zdjęcie zrobione na ogromnej planszy z otworem na głowę jest hitem!