Fotobudka
5 (100%) 1 vote

Fotobudka

Organizujesz imprezę i zastanawiasz się w jaki sposób zaskoczyć swoich gości? Dodatkowo chcesz, żeby każdy z obecnych gości miał pamiątkę z imprezy? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie!

Fotobudka! 

Fotobudkę można wynająć na dowolną imprezę: urodziny, event firmowy, piknik, imprezę integracyjną, kinderbal, wesele itd.

Już dziś możesz z nami utrwalić swoje niesamowite wspomnienia na profesjonalnym papierze, a z pewnością zostaną z Tobą do końca życia.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, nasza fotobudka to samoobsługowy aparat fotograficzny, który po zrobieniu serii zdjęć od razu je drukuje. Fotobudka jest wyposażona w dotykowy ekran, który ma podgląd na żywo, w związku z czym można śmiało nazwać to selfie w fotobudce, dzięki temu każdy może ustawić się w korzystnej dla siebie pozie. Przy wynajmie fotobudki zapewniamy pakiet śmiesznych akcesoriów, które dopełnią klimat imprezy. 

Koszt wynajęcia fotobudki 

2h – 800zł, każda kolejna – 300zł

 

Z fotobudką nie musisz krępować się fotografa, bo sam nim jesteś. Warto zatem zachęcić swoich znajomych, aby pokazali na zdjęciach swoje prawdziwe „ja”, bo przecież właśnie takich chcesz ich zapamiętać 🙂  Im bardziej kreatywne i szalone pomysły tym zabawniejsze zdjęcia i wspomnienia! 

Menu główne 

Foto-atrakcje