Mały zamek dmuchany

 
Dla najmłodszych posiadamy świetną dmuchaną atrakcję, jaką jest mały zamek dmuchany.
Można go zamontować nie tylko na przestrzeni otwartej, ale i również w domu. W okresie letnim, kiedy dmuchańce zazwyczaj zamawiane są na festyny, pikniki lub urodziny,  sprawdzają się świetnie w plenerze. Dzięki tej atrakcji mogą Państwo spędzać czas wspólnie z rodziną na świeżym powietrzu, podczas gdy dzieci bezpiecznie będą szaleć na dmuchanym zamku.  Dzięki mniejszym wymiarom zamek świetnie sprawdzi się też w każdym pomieszczeniu. Jest to atrakcja w pełni bezpieczna dla maluchów, a zabawa na pneumatycznym zamku daje im mnóstwo radości. 

Koszt wynajmu małego dmuchanego zamku

1h – 300 zł, każda kolejna 150 zł

*dla dzieci w przedziale od 1 do 5 lat
*czas rozłożenia i złożenia nie wlicza się w czas zamówienia dmuchańca

*bezpłatny transport na terenie Warszawy

Wymiary małego zamku: 2,5 x 2,5 x 1,8

Mały zamek sprawia, że dzieci nawiązują relacje z innymi i uczą się grupowej zabawy.

Chcesz zaskoczyć swoich gości? Chcesz spełnić marzenia swojego malucha? Nie ma na co czekać, dzięki naszemu zamkowi goście na pewno zapamiętają urodziny Twojego dziecka. 

Oczywiście przy wynajmie naszego zamku nad bezpieczeństwem Państwa dzieci czuwa instruktor opiekun, oprócz tego wszystkie dmuchane atrakcje posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa, dlatego będziesz mógł być spokojny kiedy Twoje dziecko będzie beztrosko bawiło się na małym dmuchanym zamku. 

Menu główne 
Dmuchańce