Piłkarzyki 

Gra piłkarzyki świetnie sprawdza się na spotkaniach firmowych, integracyjnych,

a także jako atrakcja na wieczór z rodziną czy znajomymi. 

Nie musisz czekać, już dziś możesz zostać graczem, trenerem, komentatorem i kibicem swojej drużyny piłkarskiej

i rozgrywać mecze z najbliższymi! 

 

Koszt wynajmu piłkarzyków 

1h – 280 zł, każda kolejna – 120zł

Ta genialna rozrywka dostarcza nie tylko mnóstwo zabawy, ale również uruchamia wyobraźnię i świetnie ćwiczy zręczność. Bardzo często przy wynajmie piłkarzyków organizujemy turnieje firmowe, rodzinne itd. Walka o puchar daje dużą dawkę emocji podczas wspólnej rywalizacji. 

JAK PRZEBIEGA GRA?

Celem gry jest strzelenie jak największej liczby goli. Najpopularniejszy system ustawienia figurek to 1-2-5-3. Ustawienie to dzieli boisko na trzy części: strefa obrony, strefa pomocy i strefa ataku. W strefie pomocy rozpoczynana jest gra (wrzucana piłeczka). Jest ona również najbardziej zagęszczoną strefą (każda drużyna ma w niej 5 piłkarzyków). Przejście tej strefy oznacza przejście z obrony do ataku lub odwrotnie. W strefie obrony trzeba zablokować strzał przeciwnika i wykopać piłkę do strefy ataku lub bezpośrednio oddać strzał na bramkę przeciwnika. W strefie ataku trzeba strzelić piłką do bramki, a po jej ewentualnej stracie starać się uniemożliwić przeciwnikowi wyjście z tej strefy.

Dla fanów piłki nożnej nie ma atrakcji, która zastąpiłaby piłkarzyki!

Piłkarzyki to 4-osobowa atrakcja ciekawa zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Podczas imprezy potrafi wciągnąć na wiele godzin.