Menu

Ping-pong

Popularna gra ping-pong, inaczej tenis stołowy również świetnie sprawdza się na spotkaniach integracyjnych, firmowych czy rodzinnych. Jest to idealna odskocznia od codziennej rzeczywistości i kolejna możliwość na współzawodnictwo w grupie.

Tenis stołowy cieszy się dużą popularnością i co najważniejsze nie ma ograniczeń wiekowych, w związku z czym rodzinne zawody również mogą świetnie uatrakcyjnić Państwa imprezę! 

Walory gry w tenisa stołowego:

-utrzymuje sprawność fizyczną,

-wpływa na poprawę refleksu,

-przy prawidłowej grze koryguje wady postawy,

-poprawia koncentrację uwagi.

Wynajem atrakcji
1 godzina – 280zł, każda kolejna 120 zł

Większość z dorosłych ostatni raz grała w ping-ponga w czasach szkoły. Tenis stołowy jak widać powyżej ma pozytywny wpływ a na zdrowie, dlatego naprawdę warto przypomnieć sobie tą ciekawą rozrywkę i wprowadzać ją w swoje życie jak najczęściej.  

Na czym polega gra w ping-ponga? 

W grze uczestniczą 2 lub 4 osoby, polega ona na odbijaniu piłeczki rakietką tak, aby przeleciała nad siatką na drugą połowę stołu. 

Przy wynajmie stołów do ping-ponga zapewniamy wyszkolonego instruktora, który poinstruuje jak dokładnie korzystać ze sprzętu, a po uprzedniej konsultacji przeprowadzi Państwu profesjonalny turniej z dyplomami dla wygranych!