Średnia dmuchana zjeżdżalnia

 
Średnia dmuchana zjeżdżalnia jest kompromisem dla dzieci w różnym wieku. Ta atrakcja świetnie sprawdza się na każdej imprezie plenerowej. Zjeżdżalnia jest wyzwaniem dla najmłodszych, ale czego się nie robi dla tak szalonej zabawy. Wspinaczka po sznurkowych drabinkach to dla nich drobnostka przy wizji wariackich zjazdów w dół! 
 

Koszt średniej dmuchanej zjeżdżalni

4h – 750zł, każda kolejna – 150zł

*dla dzieci w przedziale od 3 do 10 lat

*czas montażu oraz demontażu nie wlicza się w czas zabawy

* bezpłatny transport na terenie Warszawy

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić imprezę plenerową, festyn czy piknik rodzinny bez dmuchanej atrakcji. Warto więc pomyśleć o prezencie dla swojej pociechy albo o reklamie swojej firmy właśnie w takiej formie.

Poniżej fragment ze świetnej zabawy przedszkolaków. Jak widać na poniższym filmiku dobra zabawa i kolejka nie ma końca 🙂 

BEZPIECZEŃSTWO NA ZJEŻDZALNI

Średnia dmuchana zjeżdżalnia posiada wszelkie niezbędne atesty i jest w pełni bezpieczna nawet dla najmłodszych. Ponadto przy wynajmie dmuchanej zjeżdżalni zapewniamy instruktora-opiekuna, który będzie czuwał nad zabawą i bezpieczeństwem dzieci oraz nadzorował kolejkę do zjeżdżalni. Jedyny wymóg do działania dmuchańca to stały dostęp do prądu.

Menu główne 
Dmuchańce

Oceny
4,8/5 219 Klienci zadowoleni