Menu

Stanowisko strzeleckie łuk 

Każdy miał w dzieciństwie marzenie zostać Robin Hoodem, ale to nie była taka prosta sprawa. Do spełnienia tego marzenia potrzebne są umiejętności strzeleckie. Z nami te umiejętności strzelania z łuku nabędziesz, w naszej ofercie znajduje się stanowisko strzeleckie- łuk na którym już dziś możesz zacząć ćwiczyć!

Koszt wynajmu atrakcji:
1h – 280zł, każda kolejna – 120zł. 

Strzelanie z łuku jest świetnym urozmaiceniem imprez plenerowych. Oblegane jest zarówno przez dorosłych jak i przez dzieci. Ponadto organizujemy konkurencje sportowe w łucznictwie i istnieje możliwość mieszanych składów np. rodzice z dziećmi, ponieważ posiadamy zarówno małe jak i duże łuki. Możecie być pewni, że kto wykaże się sokolim wzrokiem i pewną ręką liczyć może na nagrodę i podziw osób obserwujących rozgrywkę. Zabawy łucznicze są świetną atrakcją dla wszystkich, bez względu na wiek. Oprócz ruchu na świeżym powietrzu i sprawdzenia swoich umiejętności dzieci uczą się zdrowej rywalizacji. Jak wiadomo, nie każdy lubi sport, dlatego ta atrakcja mimo, że utrzymana jest w sportowym duchu i sprzyja konkurencji, to jest również przeznaczona dla osób mniej aktywnych. Nie każdy czuje się na siłach wspinać po wspinaczce czy skakać na trampolinie, a stanowiska łucznicze zapewnią mu możliwość odczucia sportowej rywalizacji bez większego wysiłku.

Tradycyjne słomiane tarcze nadają całej konkurencji niepowtarzalnego klimatu, zaś sportowe łuki, specjalne kolorowe tarcze strzeleckie i profesjonalne strzały każdemu dodają pewności siebie i odwagi, bez względu na jego wiek i płeć.

Wynajmując nasze stanowiska strzelnicze zapewniamy dostarczenie sprzętu, ale i również wykwalifikowaną osobę, która poinstruuje uczestników zabawy jak bezpiecznie strzelać z łuku oraz dopilnuje bezpieczeństwa podczas całej imprezy. Dzięki profesjonalnej obsłudze nasz sprzęt rekreacyjny nie tylko dostarcza najwyższej jakości rozrywki, ale mogą być Państwo pewni też, że zapewnia całkowite bezpieczeństwo.