Stanowisko strzeleckie łuk 

Każdy marzył w dzieciństwie marzenie aby zostać Robin Hoodem, ale to nie była taka prosta sprawa. Do spełnienia tego marzenia potrzebne są umiejętności strzeleckie. Z nami te możesz spróbować strzelania z łuku. Dzięki naszemu stanowisku strzeleckiemu z łukiem już dziś możesz zacząć ćwiczyć!

Koszt wynajmu atrakcji:
1h – 300zł, każda kolejna – 150zł. 

Strzelanie z łuku jest świetnym urozmaiceniem imprez plenerowych. Oblegane jest zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Ponadto organizujemy konkurencje sportowe w łucznictwie, co więcej istnieje możliwość mieszanych składów np. rodzice z dziećmi, ponieważ posiadamy małe i duże łuki. Możecie być pewni, że ten kto wykaże się sokolim wzrokiem i pewną ręką może liczyć na nagrodę i podziw osób obserwujących rozgrywkę. Zabawy łucznicze są świetną atrakcją dla wszystkich bez względu na wiek. Oprócz ruchu na świeżym powietrzu i sprawdzenia swoich umiejętności dzieci uczą się zdrowej rywalizacji. Jak wiadomo, nie każdy lubi sport, dlatego ta atrakcja mimo, że utrzymana jest w sportowym duchu, jest również przeznaczona dla osób mniej aktywnych. Nie każdy czuje się na siłach wspinać po ściance czy skakać na trampolinie, a stanowiska łucznicze zapewnią mu możliwość odczucia sportowej rywalizacji bez większego wysiłku.

Tradycyjne słomiane tarcze nadają całej konkurencji niepowtarzalnego klimatu, a sportowe łuki, specjalne kolorowe tarcze strzeleckie i profesjonalne strzały każdemu dodają pewności siebie i odwagi, bez względu na wiek i płeć.

Wynajmując nasze stanowiska strzelnicze zapewniamy dostarczenie sprzętu, a także wykwalifikowaną osobę, która poinstruuje uczestników zabawy jak bezpiecznie strzelać z łuku oraz dopilnuje bezpieczeństwa.