Menu

Warsztaty dla dzieci 

Nauka poprzez zabawę to najlepszy pomysł na udoskonalenie przeróżnych umiejętności u dzieci. Dlatego w swojej ofercie posiadamy rozmaite warsztaty dla dzieci. 

Robienie mydełek z masy glicerynowej to wspaniała zabawa dla dzieciaków. W trakcie warszatów mydlarskich dzieci mogą stworzyć swoje własne kolorowe, pachnące mydełka, które mogą podarować komuś w prezencie lub zatrzymać na pamiątkę. Warsztaty z produkcji mydełek są super odskocznią od codzienności. Pozwólcie swojemu dziecku łączyć przyjemne z pożytecznym.

Kolejnymi warsztatami są warsztaty baniek mydlanych, które  cieszą się największą popularnością. Dzieci uwielbiają ogromne bańki mydlane. Podczas tych warsztatów dzieci wstępnie mogą podziwiać pokaz, a następnie pod okiem wykwalifikowanego animatora uczą się tworzyć olbrzymie bańki, które kiedyś mogły być dla nich jedynie abstrakcją. 

Bardzo ciekawą ale i edukacyjną atrakcją są warsztaty chemiczne. Kto nie lubi bawić się w chemika? Oczywiście, że każde dziecko uwielbia preprowadzać różnorodne doświadczenia chemiczne. Podczas warsztatów “Mały chemik” zapawniemy atrakcyjną zabawę i wprowadzenie dzieci w świat chemii i ekperymentów. Przed rozpoczęciem warsztatów dzieci dostają niezbędny sprzęt do zapewnienia jak największego bezpieczeństwa. 

Mobilna strzelnica i rzutki dart to fajne sportowe zabawy dla dzieci. Nasi animatorzy dbają o to, żeby każdy mógł spróbować swoich sił w rywalizacjach sportowych. Podczas tych warsztatów niektóre dzieci być może jedyny raz w swoim życiu będą miały okazję potrzymać w ręcę profesjonalny sprzęt strzelecki. Z pewnością jest to ciekawe doświadczenie dla każdego!  

Dużym zainteresowaniem cieszą się równiez warsztaty szczudlarskie. Chodzenie na szczudłach to nielada wyzwanie, ale kto by nie chciał spróbować? Na naszych warsztatach dzieci nie tylko spróbują ale i mimo że nie będzie łatwo to gwarantujemy, że nauczą się tej sztuki. 

Dzieciaki uwielbiają zwierzęta. Właśnie dlatego z myślą o nich przygotowaliśmy warsztaty “Mały jeździec”. Dzieci podczas tych warsztatów mają okazję usłyszeć kilka ciekawostek z życia kucyków, wspólnie czyścić i siodłować kucyka i co najważniejsze mają okazję przejechać się na nim. Przejażdżka na kucyku pony jest wspaniałą atrakcją plenerową. 

Oceny
4,8/5 214 Klienci zadowoleni