Menu

Wspinaczka po skrzynkach 

Wspinaczka po skrzynkach jest świetną atrakcją na każdą imprezę.

 Zadaniem osoby wspinającej się jest wchodzenie na kolejne poziomy wieży, które stanowią skrzynki od piwa podawane przez pozostałych uczestników gry. Ta prosta z pozoru zabawa dostarcza uczestnikom niesamowity zastrzyk adrenaliny w połączeniu z duchem twardej rywalizacji. Wygrana należy się osobie, która ułoży jak najwyższą wieżę i co najważniejsze utrzyma na niej równowagę!

Z pewnością będzie to idealna atrakcja dla fanatyków wspinaczek alpinistycznych. Dla osób zaawansowanych posługujących się technikami alpinistycznymi takie zadanie nie powinno sprawiać dużych trudności, ale żeby nie było za łatwo mamy dla takich osób propozycje utrudnień! 😉 Osoby początkujące, nie mające nigdy nic wspólnego ze wspinaniem mogą spróbować swoich sił właśnie na naszej atrakcji, kto wie może spodoba się im na tyle, że odkryją w sobie nowe pasje.  

Koszt wynajmu usługi:

1h – 280 zł, każda kolejna 120 zł

Wspinaczka po skrzynkach ma wiele zalet :

-jest świetną atrakcją integrującą zespół,

-pomaga w przełamywaniu lęków wysokości,

-wpływa korzystnie na nasze zdrowie- trening mięśni, 

-ćwiczy koordynację ruchową, wytrzymałość i równowagę,

-ćwiczy koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową.

Atrakcja jest w pełni bezpieczna. Uczestnicy wyposażeni są w kaski oraz podczas wspinania są asekurowani profesjonalnymi linami. Ponadto cała zabawa będzie przebiegała pod okiem naszego doświadczonego instruktora.