Menu

Bilard

Bilard jest nieskomplikowaną rozrywką, która z pewnością zapewni wszystkim uczestnikom gry relaks. Wielbiciele gier bilardowych, na pewno się nie zawiodą! Nieistotne czy jesteś profesjonalnym graczem czy nowicjuszem szeroki wachlarz gier jakie zapewniamy na pewno przypadnie Ci do gustu! 

Bilard świetnie sprawdza się w szczególności na spotkaniach integracyjnych, biznesowych, ale także jako uzupełnienie różnego rodzaju eventów. Jego korzenie sięgają czasów arystokracji i do dnia dzisiejszego jest uznawany za luksusową rozrywkę. 

Koszt wynajmu atrakcji:
1 godzina – 500 zł, każda kolejna -200 zł

Jest wiele odmian gry w bilarda, ogólnie jednak jest grą rozgrywaną przez dwóch zawodników (bądź kilkuosobowe drużyny gdzie zawodnicy się wymieniają) za pomocą kija bilardowego na stole pokrytym gładkim materiałem. Polega na uderzaniu w bile (wykonane z odpowiednich, wytrzymałych materiałów). Bile różnią się kolorystyką i numeracją i to właśnie na ich podstawie mogą być rozgrywane partie. 

Przy wynajmie stołu do bilardu zapewniamy profesjonalnego instruktora, który przedstawi zasady wybranej gry bilardowej i będzie nadzorował przebieg turnieju bilardowego.