Cymbergay
5 (100%) 1 vote

Cymbergay

Rozrywka, jaką jest Gra Cymbergay daje mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Rywalizacja zapewnia uczestnikom mnóstwo emocji. Gwarantujemy, że z naszym stołem do cymbergaya nie będą się Państwo nudzić! Bo cymbergay to zabawa przy której na nowo można poczuć się jak dziecko 🙂

Koszt wynajmu atrakcji 

1 h – 500zł, każda kolejna – 200zł 

*wynajem cymbergaja jest możliwy na terenie całej Polski

Na czym polega zabawa w Cymbergay? 

Do gry używa się trzech krążków. Dwa z nich pełnią funkcję zawodników natomiast trzeci (mniejszy) krążek jest „piłką”. Zabawa rozgrywa się na boisku zaznaczonym środkiem, polem karnym i bramkami. Celem całej zabawy jest zdobycie jak największej ilości goli w określoinym czasie. Każdy zawodnik broni bramki swoim krążkiem. 

Jak wygląda nasz stół?

Nasz cymbergaj wyposażony jest w system AirFLow, czyli dmuchawę zasilaną prądem 220-230V. Powierzchnia stołu pokryta jest otworami, przez które wydmuchiwane jest powietrze przez co cała zabawa daje mnóstwo frajdy! Stół wykonany jest naprawdę z solidnego matriału MDF + PCV laminowanego, który stannowi powierzchnię cymbergaja.

Przy wynajmie naszego stołu do cymbergaja zapewniamy instruktora, który dopilnuje, aby każdy gracz znał zasady, a jeśli będą chętni zorganizuje profesjonalne zawody.