Menu

Cymbergay

Rozrywka cymbergay daje mnóstwo radości zarówno dzieciom jak i rodzicom. Rywalizacja poprzez tą zabawę wywbiera w uczestnikach mnóstwo emocji. Gwarantujemy, że z naszym stołem do cymbergaya nie będą się Państwo nudzić! Bo cymbergay to zabawa przy której na nowo poczujesz się jak dziecko 🙂

Koszt wynajemu atrakcji 
1 godzina – 500zł, każda kolejna – 200zł (z VAT)

Na czym polega zabawa w Cymbergay? 

Do gry używa się trzech krążków. Dwa z nich pełnią funkcję zawodników natomiast pozostały (mniejszy) krążek jest „piłką”. Zabawa rozgrywa się na boisku zaznaczonym środkiem, polem karnym i bramkami. Celem całej zabawy jest zdobycie jak największej ilości goli w określoinym czasie. Każdy zawodnik broni swoim krążkiem swojej bramki. 

Jak wygląda nasz stół?

Nasz cymbergaj wyposażony jest w system AirFLow czyli dmuchawę zasilaną prądem 220-230V. Powierzchnia stołu pokryta jest otworami, przez które wydmuchiwane jest powietrze przez co cała zabawa daje mnóstwo frajdy! Stół wykonany jest naprawdę z solidnego matriału MDF + PCV laminowane- powierzchnia cymbergaja.

Przy wynajmie naszego stołu do cymbergaja zapewniamy instruktora, który dopilnuje aby każdy gracz znał zasady, a jeśli będą chętni zorganizuje profesjonalne zawody.