Cymbergay

Rozrywka, jaką daje gra Cymbergay daje mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. A rywalizacja zapewnia uczestnikom mnóstwo emocji. Gwarantujemy, że z naszym stołem do cymbergaya nikt nie będzie nudzić! Cymbergay bowiem to zabawa przy której na nowo można poczuć się jak dziecko 🙂

Koszt wynajmu atrakcji 

1 h – 500zł, każda kolejna h – 200zł 

*wynajmujemy cymbergaja na terenie całej Polski

 

Na czym polega zabawa w Cymbergay? 

Do gry używa się trzech krążków. Dwa z nich pełnią funkcję zawodników, natomiast trzeci, mniejszy krążek jest „piłką”. Zabawa rozgrywa się na boisku z wyznaczonym środkiem, polem karnym i bramkami. Celem całej zabawy jest zdobycie jak największej ilości goli w określonym czasie. Każdy zawodnik broni bramki swoim zawodnikiem-krążkiem. 

Jak wygląda nasz stół?

Nasz cymbergaj wyposażony jest w system AirFLow, czyli dmuchawę zasilaną prądem 220-230V. Powierzchnia stołu pokryta jest otworami, przez które wydmuchiwane jest powietrze, przez co cała zabawa daje mnóstwo frajdy! Stół wykonany jest z solidnego materiału MDF i PCV laminowanego, który stanowi powierzchnię cymbergaja.

Przy wynajmie naszego stołu do cymbergaja zapewniamy instruktora, który dopilnuje, aby każdy gracz poznał zasady, a jeśli będą chętni zorganizuje wspólne zawody.