Gra w kości

Grę w kości zna chyba każdy. Nie jest to często spotykana atrakcja na imprezach, więc właśnie dlatego jest bardzo oryginalna. Warto zaskoczyć swoich gości czymś niespotykanym. Atrakcja ta świetnie sprawdza się na imprezach integracyjnych czy firmowych, ale również na akcjach promocyjnych.

Gra w kości jest unikalna, można ją przeprowadzić zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i plenerze. 

Koszt wynajmu atrakcji

1 godzina – 280 zł, każda kolejna – 120 zł

Zasady gry w kości są proste:

Celem gracza jest zdobycie jak największej ilości punktów. Używa się 5 kości, w każdej kolejce gracz ma do wykorzystania 3 rzuty. Pierwszy rzut odbywa się za pomocą 5 kości, natomiast przy kolejnych rzutach gracz może wybrać ze wszystkich kości zatrzymane, a niezatrzymanymi wykonuje rzut. Celem rzutów w kolejce jest uzyskanie odpowiedniej kombinacji. Po wykonaniu rzutów układ oczek uzyskany na kostkach musi zostać zapisany przez gracza w tabeli punktacji do jednej z kategorii. Za wybraną kategorię otrzymuje się odpowiednią liczbę punktów. Raz wybrana kategoria nie może zostać użyta ponownie. Koniec gry następuje z chwilą użycia ostatniej kategorii w tabelce. Wygrywa gracz z największą liczbą punktów.

Istnieją różne wersje gry w kości, wyżej wymieniona jest podstawową.

Przy wynajmie kości do gry zapewniamy stanowisko wraz z instruktorem, który wyjaśni zasady gry i będzie czuwał nad sprawiedliwą rozgrywką.