Menu

Gra w kości

Grę w kości zna chyba każdy, co prawda nie jest to często spotykana atrakcja na imprezach i dlatego jest właśnie oryginalna. Warto więc zaskoczyć swoich gości czymś niespotykanym. Atrakcja ta świetnie sprawdza się na imprezach integracyjnych czy firmowych, ale również na akcjach promocyjnych.

Gra w kości jest grą unikalną, można ją przeprowadzić zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i również na przestrzeni otwartej.

Koszt wynajmu atrakcji
1 godzina – 280 zł, każda kolejna 120 zł

Dla osób, które nie znają zabawy przypomnimy w skrócie zasady:

Celem gry w kości jest zdobycie jak największej ilości punktów. Używa się 5 kości do gry, w każdej kolejce każdy gracz ma do wykorzystania 3 rzuty. Pierwszy rzut odbywa się za pomocą 5 kości, natomiast przy kolejnych rzutach gracz może wybrać ze wszystkich kości zatrzymane, a niezatrzymanymi wykonuje rzut. Celem rzutów w kolejce jest uzyskanie odpowiedniej kombinacji. Po wykonaniu rzutów układ oczek uzyskany na kostkach musi zostać zapisany przez gracza w tabeli punktacji do jednej z kategorii. Za wybraną kategorię otrzymuje się odpowiednią liczbę punktów. Raz wybrana kategoria nie może zostać użyta ponownie. Koniec gry następuje z chwilą użycia ostatniej kategorii w tabelce. Wygrywa gracz z największą liczbą punktów.

Istnieją różne wersje gry w kości, wyżej wymieniona jest tą podstawową.

Przy wynajmie kości do gry zapewniamy stanowisko wraz z instruktorem, który wyjaśni instrukcje gry i będzie czuwał nad sprawiedliwą rozgrywką.