Menu

Atrakcje dla dorosłych 

Animacje są nie tylko dla dzieci, z nami dobrze bawić się będą także dorośli!  Oferujemy zatem szereg atrakcji i pomysłów na imprezy dla dorosłych.

Organizujemy m.in. wydarzenia tematyczne, imprezy firmowe i integracyjne.

Pracodawcy wiedzą, że integracja pracowników może usprawnić pracę w firmie. Ważna jest profesjonalna organizacja takiego eventu. Wychodząc Państwu naprzeciw posiadamy szereg atrakcji, które pozwolą pracownikom przede wszytskim bardziej zidentyfikować się z firmą. 

Ciekawą atrakcją, która budzi duże zainteresowanie jest symulator motocykla WheelieMachine. Jest to bardzo efektowna atrakcja. Jeżeli nie próbowałeś prawdziwej jazdy na motocyklu to ta atrakcja jest idealna dla Ciebie! 

Równie ciekawą atrakcją jest wspinanie się po skrzynkach. Wymaga aktywności fizycznej i pokonania lęku wysokości. Przy okazji ćwiczy równowagę. 

Organizujesz wieczór kawalerski i Twoi koledzy lubią sprawdzać swoją siłę? Genialnymi atrakcjami będą boxer i siłowanie na rękę. Chęć pokazania swojej siły i możliwości daje bardzo dużo emocji. Nie są to atrakcje spotykane na co dzień, warto zatem zaskoczyć gości imprezy. 

Wśród atrakcji dla dorosłych znalazła się również mobilna strzelnica, która sprawdza się szczególnie na imprezach integracyjnych. Organizujemy zespołowe zawody na celniejsze oko i ogólną umiejętność strzelania. Zarówno panie, jak i panowie są zainteresowani taką atrakcją. W końcu nie każdy miał w życiu okazję strzelać 😉

Warte uwagi są również tzw. gry bazarowe. Uczestnicy eventów firmowych bardzo chętnie korzystają z tego typu atrakcji. Gra w trzy kubki, trzy karty i kości zapewnia wszystkim dobrą zabawę bez straty gotówki! 

Kolejnymi chętnie wynajmowanymi usługami są piłkarzyki, rzutki dart czy bilard. Te atrakcje świetnie integrują, ale i pozwalają na aktywny wypoczynek w grupie. 

Jeśli lubicie magiczne sztuczkia  świat magii nadal jest dla Was nieodgdaniony to mamy coś specjalnego. Pokaz iluzjonisty, który zaczaruje Waszą rzeczywistość i wprowadzi Twoich gości w ogromny zachyt. 

Jesteście grupą, która uwielbia robić sobie żarty? Organizujesz wieczór panieński bądź kawalerski? Mamy opcję dla osób z poczuciem humoru. Alko Patrol to innowacyjna atrakcja, która rozbawi każdego. Na Waszej imprezie pojawi się „policjant/ka” który/a będzie sprawdzać trzeźwość gości. Oprócz alkomatu nasz/a policjant/ka będzie kierować ruchem na imprezie, wypisywać mandaty. Nie uprzedzaj swoich gości o tej atrakcji! 🙂 W końcu ma być zabawanie od początku do końca.

 Na zakończenie proponujemy fotobudkę. Warto bowiem mieć pamiątkę po swojej imprezie. Do fotobudki dołączamy wszystkie niezbędne śmieszne rekwizyty, które urozmaicą zdjęcia. Bez względu na rodzaj imprezy ta atrakcja zawsze się sprawdza! 

Oceny
4,5/5 219 Klienci zadowoleni