Atrakcje dla dorosłych
5 (100%) 2 votes

Atrakcje dla dorosłych 

Animacje są nie tylko dla dzieci, z nami dobrze bawić się będą także dorośli!  Oferujemy zatem szereg atrakcji i pomysłów na imprezy dla dorosłych.

Automat Boxer – maszyna zaopatrzona w gruszkę bokserską, który służy do pomiaru siły uderzenia. Automat Boxer to atrakcja przeznaczona dla każdego

Kino letnie – niesamowita atrakcja, która umożliwia odtworzenie kina w plenerze na dmuchanym ekranie. Kino letnie to pozycja obowiązkowa każdego sympatyka kina pod chmurką!

Hostessy – panie lub panowie promujący firmę, usługę, rozdający upominki, prezenty.

Siłowanie na rękę – sport dla prawdziwych siłaczy. Atrakcja dla tych, którzy lubią rywalizację. Siłowanie na rękę to doskonały wybór na imprezę!

Fotobudka, fotostandy – atrakcja, dzięki której zrobicie sobie pamiątkowe zdjęcie z wydarzenia. Mobilna Fotobudka jest niezbędna na evencie!

Wheelie machine – atrakcja dla każdego fana jednośladów. Polecamy dla zmotoroyzowanych. Symulator jazdy na motocyklu. Wheelie machine to ogromna dawka zabawy dla każdego!

Zorbing – atrakcja dla miłośników biegania w kuli. Zorbing to jedna z wielu uwielbianych przez dzieci atrakcja. Zorbing to pozycja obowiązkowa dla każdej imprezy z udziałem dzieci

Mobilna strzelnica – atrakcja, dzięki której możecie Państwo poćwiczyć strzelanie. Mobilna strzelnica jest ciekawą atrakcją na eventy o tematyce wojskowej.

Pokaz iluzjonisty – atrakcja, dzięki której dzieciaki poznają tajemniczy świat magii oraz iluzji. Pokaz iluzjonisty to obowiązkowa pozycja dla kreatywnych dzieciaków.

Rzutki-dart – atrakcja, która pozwala na ćwiczenie koordynacji oko – ręka. Rzutki to świetna atrakcja dla miłośników rywalizacji!

Duża ścianka wspinaczkowa – atrakcja dla prawdziwych sportowców. Umożliwia spróbowanie swoich sił w wspinaczce. Doskonała atrakcja dla miłośników wspinaczki oraz sportów ekstremalnych!

Kawa, herbata – doskonałe dopełnienie wydarzenia. Ciepła herbata oraz kawa skutecznie wzmocnią organizmy podczas zabawy oraz ostudzą pragnienia!

Wspinaczka po skrzynkach – kolejna atrakcja dla prawdziwych fanatyków rywalizacji. Wspinaczka po skrzynkach to jedna z najbardziej oryginalnych atrakcji, jakie możemy zaoferować. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na tę moc rywalizacji!

Piłkarzyki – atrakcja dla fanów sportu. Piłkarzyki to obowiązkowa pozycja na imprezy o tematyce piłkarskiej, ale nie tylko!

Sztuczna krowa do dojenia – atrakcja dla miłośników agroturystyki.

Cymbergay – popularna, turystyczna atrakcja dla wszystkich miłośników rywalizacji. Cymbergay to atrakcja uniwersalna, idealna pod każde wydarzenie!

Wynajem ping-ponga – popularny tenis stołowy. Atrakcja skierowana głównie dla miłośników tego sportu, ale również dla ludzi, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej dziedzinie.

Wynajem bilardu – idealna atrakcja na wieczory firmowe. Wynajem bilardu jest dobrą opcją na pierwsze oraz kolejne imprezy integracyjne!

Gra w 3 kubki – popularna zabawa, która polega na odgadnięciu, w środku którego kubka znajduje się piłeczka. Oczywiście animator dba o to, aby skutecznie zmylić grającego. Gra w 3 kubki uczy obserwacji oraz poprawie koncentrację!

Gra w 3 karty –

Gra w kości –

Bramka celnościowa – dzięki tej zabawie każdy może poczuć się jak „Ronaldo”, polecamy na imprezy tematyczne związane z piłką nożną!

Stanowisko strzeleckie łuk – atrakcja, dzięki której możemy poćwiczyć strzelanie z łuku. Doskonale rozwija koordynacje oko – ręka oraz umiejętność koncentracji!

Mini Golf – atrakcja pozwala na ćwiczenie umiejętności gry w golfa, ale w miniaturowej wersji! Doskonała wersja dla młodszych uczestników wydarzenia! Mini Golf to atrakcja, którą polecamy na wszystkie imprezy – niezależnie od tematyki!