Menu

Atrakcje dla dorosłych 

Większość ludzi przyzwyczaiła się, że animacje/atrakcje kojarzą się z młodszym pokoleniem, ale teraz atrakcje są kierowane również do dorosłych klientów.  Dbając o to, aby nasza oferta była maksymalnie konkurencyjna, oferujemy szereg atrakcji i pomysłów na imprezy dla dorosłych.

Na wstępie chcemy zaproponować całkowitą organizację imprez tematycznych, firmowych czy integracyjnych. Pracodawcy już zaczęli zdawać sobie sprawę, że integracja ich pracowników może tylko usprawnić pracę w ich firmach. Korzyści płynące z zapewnienia pracownikom takich odskoczni od codzienności jest mnóstwo. Problemem staje się jednak profesjonalna organizacja takiego eventu. Wychodząc Państwu naprzeciw mamy do zaoferowania szereg atrakcji, które pozwolą zbliżyć pracowników motywując ich do głębszej identyfikacji z firmą oraz efektywniejszej i bardziej wydajnej pracy. 

Ciekawą atrakcją, która budzi duże zainteresowanie klientów jest symulator motocykla wheeliemachine. Bardzo bezpieczna, ale również efektowna atrakcja. Jeżeli nie próbowałeś prawdziwej jazdy na motocyklu to ta atrakcja jest idealna na Twój pierwszy raz! Symulator wheeliemachine sprawił, że niejedna osoba odkryła w sobie pasję do motocyklów!

Równie modną i ciekawą atrakcją jest wspinanie się po skrzynkach. Sprawdza się na każdego typu imprezie. Ta atrakcja wymaga aktywności fizycznej i braku lęku wysokości. Przy okazji ćwiczysz swoją równowagę i poniekąd uczysz się technik alpinistycznych. Jeżeli jesteście zapaleńcami wspinaczek to nasza wspinaczka po skrzynkach Was z pewnością nie zawiedzie. 

Organizujesz wieczór kawalerski i Twoi koledzy lubią sprawdzać swoją siłę? Genialnymi atrakcjami będą boxer i siłowanie na rękę. Dostarczają mnóstwo śmiechu ale pokazują również zaciętą rywalizację. Chęć pokazania swojej siły i możliwości daje bardzo dużo emocji. Nie są to atrakcje spotykane na codzień, słyną raczej z tytułu “chodnikowych atrakcji” spotykanych na wczasach nad morzem itp. Warto więc zaskoczyć swoich gości i pozwolić im aktywnie bawić się na Twojej imprezie. 

Dla osób dorosłych mamy do zaoferowania również mobilną strzelnicę. Świetnie sprawdza się na imprezach integracyjnych. Tworzymy zespoły i organizujemy zawody na celniejsze oko i ogólną umiejętność strzelania. Zarówno panie jak i panowie są zainteresowani taką atrakcją. W końcu nie każdy miał w życiu okazję strzelać, a nasza plenerowa strzelnica może spełnić marzenia Waszych gości. 

Warte uwagi są również tzw. gry bazarowe. Klasyka która, na rynku pojawiła się wiele lat temu. Imprezy firmowe bardzo często są zainteresowane taką rozrywką. Dorośli uczestnicy eventów firmowych bardzo chętnie korzystają z tego typu atrakcji zwłaszcza dlatego, że mają pewność że nikt ich nie okradnie. Gra w trzy kubki, trzy karty i kości zapewnia wszystkim dobrą zabawę bez straty gotówki! 

Kolejnymi chętnie wynajmowanymi usługami są piłkarzyki, rzutki dart czy bilard. Chyba każdy wie w czym rzecz. Te atrakcje świetnie integrują ludzi, ale i pozwalają na aktywny wypoczynek w grupie. 

Może Twoi znajomi, pracownicy czy rodzina lubią magiczne sztuczki i zachwyca ich świat magii? Dla nich również mamy coś ciekawego! Nasz iluzjonista zaczaruje Waszą rzeczywistość i wprowadzi Twoich gości w ogromny zachyt. Był już niejeden gość, który chciał rozgryźć sztuczki naszego iluzjonisty, ale nic z tego! Nasz iluzjonista nie pozwala aby jego pokaz iluzji nie był dopracowany na ostatni guzik. 

Jesteście grupą, która uwielbia stroić sobie nawzajem żarty? Może organizujesz wieczór panieński/kawalerski? Mamy fajną opcję dla żartownisiów. Alko Patrol to innowacyjna atrakcja, która rozbawi każdego. Na Waszej imprezie pojawi się “policjant/ka” który/a będzie sprawdzać trzeźwość Twoich gości. Im bardziej zakrapiana impreza tym śmieszniej! Oprócz alkomatu nasz/a policjant/ka będzie kierować ruchem na imprezie, wypisywać mandaty itp. Nie zapomnij aby nie uprzedzać swoich gości o tej atrakcji! 🙂 W końcu ma być zabawanie od początku do końca.

Na zakończenie zaproponujemy fotobudkę bo przecież każdy lubi mieć pamiątkę po swojej imprezie. Do fotobudki dołączamy wszystkie niezbędne śmieszne rekwizyty aby urozmaicić motyw zdjęcia. Bez względu na rodzaj imprezy ta atrakcja sprawdza się zawsze! 

Oceny
4,5/5 219 Klienci zadowoleni