Atrakcje dla dzieci 

Jesteśmy agencją eventową, która dostarcza atrakcje na różnego rodzaju imprezy. W swojej ofercie nie mogliśmy pominąć dzieci. Posiadamy atrakcje skierowane specjalnie do najmłodszych.

Najważniejszymi osobami, które dbają o dobrą zabawę podczas wydarzeń dla dzieci są animatorzy.

Nasi animatorzy przeprowadzą rozmaite gry, konkursy i zabawy z użyciem sprzętu animacyjnego.

Dużą dawkę uśmiechu dostarcza dzieciom klaun! Nasi klauni potrafią skręcać balonikowe zwierzątka, malować buźki, robić watę cukrową, a przede wszystkim świetnie bawić się z dziećmi. W swojej ofercie mamy również klauna cyrkowca, który zadziwi wszystkich wykonywanymi sztuczkami.

Uwielbianą przez dzieci atrakcją jest malowanie buziek.
Nasze animatorki potrafią stworzyć piękne wzory na twarzach dzieci! 

Niejedno dziecko chciałoby spotkać bajkowe postacie o długich nogach. Są to szczudlarze, którzy umilą czas na każdej imprezie, a przede wszystkim zrobią duże wrażenie i przyciągną więcej gości na wydarzenie. 

„Bańkę łap, bańkę łap”! To piosenka o naszej atrakcji. Zamykanie dzieci w bańkach i warsztaty ogromnych baniek mydlanych to świetna plenerowa zabawa dla każdego.
Przede wszystkim wprowadzi bajkowym klimat.

W swojej ofercie posiadamy duże maskotki, które są wspaniałym gościem na każdej imprezie. Olbrzymie maskotki wnoszą tort, tańczą i bawią się z dziećmi nie tylko podczas imprez i balów.  

Gigantyczne gry planszowe świetnie sprawdzają się na imprezach integracyjnych, gdzie jest większa liczba uczestników. Oferujemy wynajem ogromnych gier planszowych – mega twistera i mega chińczyka.

Specjalnie dla najmłodszych gości wydarzeń stworzyliśmy kącik malucha. Nasze animatorki-opiekunki zajmą się maluszkami, dzięki czemu rodzice będą mieli czas dla siebie. 

Dla miłośników zajęć manualnych organizujemy kącik plastyczny.
W zależności od pory roku przygotowujemy zajęcia tematyczne. 

Pokaz naszego magika zawsze cieszy się dużą popularnością wśród dzieci. Różnego rodzaju sztuczki pozwalają poznać dzieciom nieodkryte dotąd tajniki magii.