Atrakcje dla dzieci
5 (100%) 2 votes

Atrakcje dla dzieci 

Jesteśmy agencją eventową, która dostarcza atrakcje na różnego rodzaju imprezy. W swojej ofercie nie mogliśmy pominąć dzieci. Posiadamy atrakcje skierowane specjalnie do najmłodszych.

Najważniejszymi osobami, które dbają o dobrą zabawę podczas wydarzeń dla dzieci są animatorzy.

Nasi animatorzy przeprowadzą rozmaite gry, konkursy i zabawy z użyciem sprzętu animacyjnego.

Dużą dawkę uśmiechu dostarczy też dzieciom klaun! Nasi klauni potrafią skręcać balonikowe zwierzątka, malować buźki, a także robić watę cukrową, a przede wszystkim świetnie bawić się z dziećmi. W swojej ofercie mamy również klauna cyrkowca, który zadziwi wszystkich wykonywanymi sztuczkami.

Uwielbianą przez dzieci atrakcją jest także malowanie buziek. Nasze animatorki posiadają stworzyć piękne wzory na twarazach dzieci! 

Niejedno dziecko chciałoby zobaczyć bajkowe postacie o długich nogach. Są to szczudlarze, którzy umilą czas na każdej imprezie, a przede wszystkim zrobią duże wrażenie na gościach wydarzenia. 

Bańkę łap, bańkę łap! To piosenka o naszej atrakcji. Zamykanie dzieci w bańkach i warsztaty ogromnych baniek mydlanych to świetna plenerowa zabawa dla każdego. 

W swojej ofercie posiadamy też duże maskotki, będą one wspaniałym gościem na każdej imprezie. Olbrzymie maskotki wnoszą tort, tańczą i bawią się z dziećmi podcza imprez i balów.  

Gigantyczne gry planszowe świetnie sprawdzają się przy imprezach integracyjnych, gdzie jest większa liczba uczestników. Oferujemy wynajem ogromnych gier planszowych – mega twistera i mega chińczyka.

Specjalnie dla najmłodszych gości wydarzeń stworzyliśmy kącik malucha. Nasze animatorki-opiekunki zajmą się maluszkami, dzięki czemu rodzice będą mieli czas dla siebie. 

Dla miłośników zajęć manualnych organizujemy kącik plastyczny. W zależności od pory roku organizujemy zajęcia tematyczne. 

Pokaz naszego magika zawsze cieszy się dużą popularnością wśród dzieci. Różnego rodzaju sztuczki pozwalają poznać dzieciom nieodkryte przez nich dotąd tajniki magii.