ATRAKCJE DLA DZIECI

Jesteśmy agencją eventową, która dostarcza atrakcje na różnego rodzaju imprezy. W swojej ofercie nie mogliśmy pominąć dzieci. Posiadamy atrakcje skierowane specjalnie do najmłodszych.

Czym są atrakcje dla dzieci ?

Zdobywając wieloletnie doświadczenie udało nam się wyróżnić atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Tutaj znajdziesz najbardziej popularne atrakcje imprezowe dla dzieci. 

Wybierając nasze atrakcje masz gwarancję uśmiechu i udanej zabawy ! 

Dlaczego WARTO nam zaufać ?

Jesteśmy firmą z 13 – letnim doświadczeniem. Udało nam się zrealizować tysiące imprez dla dzieci i pozostawić dobre, niezapomniane wspomnienia.

KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT

NASZE ATRAKCJE DLA DZIECI:

Atrakcje dla dzieci

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyodrębnić atrakcje dla dzieci. Atrakcje dla dzieci to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień. 

Atrakcje dla dzieci, których nie może zabraknąć na Twoim wydarzeniu:

ANIMATORKA DLA DZIECI – uśmiechnięta, doświadczona animatorka, która zadba o dobry nastrój i humory najmłodszych podczas wydarzenia.

MEGA GRY PLANSZOWE – wprowadzą na Twoim wydarzeniu odrobinę sportowej rywalizacji, będą dobrym elementem integracyjnym.

MOBILNA GASTRONOMIA – warto zadbać o to, aby brzuszki maluchów były zapełnione. Najedzone dziecko to szczęśliwe i pełne energii dziecko.

WARSZTATY DLA DZIECI – każdy maluch może poczuć się jak prawdziwy artysta. Nasze animatorki przeniosą każdego w magiczny, plastyczny świat.

ATRAKCJE DMUCHANE – coś, co musi się znaleźć na wydarzeniu, na którym znajdują się dzieci. Żaden maluch nie przejdzie obojętnie obok dmuchańca ! 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528