ANIMATORZY DLA DZIECI

Żadna impreza nie może się obejść bez profesjonalnego i sympatycznego  animatora. Posiadamy liczną kadrę animatorów, którzy zapewniają udaną zabawę dla Twoich gości. Każdy nasz animator jest wyposażony we wszelkie niezbędne akcesoria do zabawy i organizacji konkursów.

Czym jest usługa: animatorzy dla dzieci ?

Animatorzy na imprezy dziecięce
to jedna z naszych najpopularniejszych usług. Zorganizowanie kinder party dla dziecka to w dzisiejszych czasach nie lada wyzwanie. Nasi animatorzy sprawią, że wydarzenie na którym znajduje się Twoje dziecko będzie uśmiechnięte jeszcze długo po zakończeniu imprezy.

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

1 GODZINA – 280 zł

KAŻDA KOLEJNA – 120 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

Koszt dotyczy 1 animatora ze sprzętem animacyjnym dostosowanym do rodzaju imprezy. 

Jak pracują nasi animatorzy ?

Nasi animatorzy dla dzieci nigdy nie trzymają się sztywno scenariuszy tworzonych i uzgadnianych z Państwem przed imprezą. W trakcie wydarzenia animator dopasowuje gry odpowiednio do zaangażowania dzieci. U nas wszyscy znajdą coś dobrego – dla dzieci młodszych, jak i starszych!

Dlaczego impreza bez naszych animatorów się nie uda ?

Oprócz animacji sportowych organizujemy również zabawy taneczne, które również cieszą się dużą popularnością. Wariacje wykonywane przez dzieci dają dużą dawkę śmiechu i pozytywnych emocji. 

Na jaki rodzaj imprezy mogę wynająć animatora ?

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak kompleksowo zorganizować zarówno małe przyjęcie, jak i duży piknik czy festyn w plenerze. Nasi animatorzy dla dzieci w pełni zagospodarują czas gościom wydarzenia.

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

MEGA BAŃKI MYDLANE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528