Menu

Dmuchańce 

Dmuchane zamki i zjeżdzalnie to najlepsza atrakcja dla wszystkich dzieci. Nasze dmuchańce będą wspaniałym dodatkiem na każdym wydarzeniu.

Dmuchane atrakcje, które posiadamy w swojej ofercie świetnie sprawdzają się na imprezach plenerowych, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Dmuchana zjeżdżalnia czy zamek są zawsze oblegane przez dzieci.

Wynajmując dmuchańca zapewniamy opiekę naszego animatora-instruktora, który dba o bezpieczeństwo dzieci.

Przy zamówieniach dmuchańców potrzebujemy przynajmniej godzinnego zaplecza czasowego w montażu. Dmuchańce wynajmujemy na minimum 4 godziny.

Jeżeli Twoje dziecko ma mnóstwo niespożytkowanej energii to dmuchańce są właśnie dla Ciebie! 

Jest to świetna atrakcja ruchowa, która łączy przyjemne z pożytecznym. Dzieci wspaniale sie bawią, a jednocześnie są w ruchu.

W swojej ofercie mamy różne rodzaje dmuchańców. Wśród dmuchanych zamków proponowanych dla dzieci do 8 roku życia mamy: duży dmuchany zamek o wymiarach 3,2m x 4,5m x 4,5m oraz mały zamek (do 5 r. ż) o wymiarach 3,2 m x 4,2 m.  Kolejną propozycją również dla nieco starszych dzieci są dmuchane zjeżdzalnie: mała zjeżdzalnia o wymiarach 4,2m x 4,5m x 4,5m średnia zjeżdzalnia o wymiarach 4,8m x 7m x 6,3m oraz duża zjeżdzalnia o wymiarach 6,5m x 5,5m x 7m. Dla najmłodszych najlepszą atrakcją jest basen z piłeczkami o wymiarach 4m x 4m x 2,2m. Lubiącym adrenalinę możemy polecić ścianki wspinaczkowe: mała o wymiarach 5m x 5m x 3,5m oraz duża w kształcie walca o wymiarach 3,2 x 8,2 m. 

Oprócz dmuchańców mamy do zaproponowania trampoliny: obwód trampoliny 15m, wysokość batutu 0,9m.

Obok tych atrakcji żadne dziecko nie przechodzi obojętnie! 

Można poczuć się jak ubieranie się do swojego nowego domu w przyjeździe modułowa, ale w rzeczywistości, to jest ubieranie się na Twój tych. Gdy najem dmuchańców radom dom modułowy został ustawiony w wynajem dmuchańców warszawa i katowice na jej fundamencie i zabezpieczona, jest jeszcze trochę pracy wykończenie, które należy wypełnić, chociaż w domu jest zamknięty szczelną i pogoda dowód. Procedury dmuchane zamki warszawa są połączenia „cennik dmuchańców poznań warszawa” procedury (powołując zamki dmuchane warszawa na oddanie ostatecznej wewnętrzne i zewnętrzne „środki opatrunkowe” na domu), a także „dmuchańce łódź” tie procedur (które łączy się z domu do potrzebnych narzędzi i usług). Interior przyciskiem procedur zawierać kilka zamki dmuchane Ściany, gdzie wynajem dmuchane zamki moduły łączące ściany, zwane małżeństwa, będzie potrzebować dodatkowych prac takich jak ukończenia wykończenia i najem dmuchanych zamków drzwi na tych przylegających obszarach. Podobnie inne obszary szczegół wykończenia pracy, konieczne może być zakończona około wybranych obszarach takich jak cokoły podłóg, miejsc szafki i klatki schodowe. Schody sami, dmuchane zamki wynajem często budowane w fabryce, należy podłączyć między piętrami i wykończone również. Urządzenia będą musiały być zamocowane w miejscu i podłączyć do usług, a niektóre prace farba na wnętrza będą potrzebne wynajem dmuchańców polskich obszarów pomiędzy sąsiednimi modułami i gdzie dodatkowe wykończenia dodaje.Na zewnątrz, stopień pracy wynajem dmuchanych zamków przycisku zmienia się. W niektórych przypadkach, beton musi ceny dmuchańców zakończone, takich jak kominy, ściany skalne oraz tereny nadal potrzebują chodnik i zakończenia zjazdu. Również instalacja.

Oceny
4,6/5 215 Klienci zadowoleni