Dmuchańce
5 (100%) 1 vote

Dmuchańce 

Dmuchane zamki i zjeżdzalnie to najlepsza atrakcja dla wszystkich dzieci. Nasze dmuchańce będą wspaniałym dodatkiem na każdym wydarzeniu.

Dmuchane atrakcje, które posiadamy w swojej ofercie świetnie sprawdzają się na imprezach plenerowych, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Dmuchana zjeżdżalnia czy zamek są zawsze oblegane przez dzieci.

dmuchańce

Wynajmując dmuchańca zapewniamy opiekę naszego animatora-instruktora, który dba o bezpieczeństwo dzieci.

Przy zamówieniach dmuchańców potrzebujemy przynajmniej godzinnego zaplecza czasowego w montażu. Dmuchańce wynajmujemy na minimum 4 godziny.

Jeżeli Twoje dziecko ma mnóstwo niespożytkowanej energii to dmuchańce są właśnie dla Ciebie! 

Jest to świetna atrakcja ruchowa, która łączy przyjemne z pożytecznym. Dzieci wspaniale sie bawią, a jednocześnie są w ruchu.

W swojej ofercie mamy różne rodzaje dmuchańców.

 Wśród dmuchanych zamków proponowanych dla dzieci do 8 roku życia mamy: duży dmuchany zamek o wymiarach 3,2m x 4,5m x 4,5m oraz mały zamek (do 5 r. ż) o wymiarach 3,2 m x 4,2 m.  Kolejną propozycją również dla nieco starszych dzieci są dmuchane zjeżdzalnie: mała zjeżdzalnia o wymiarach 4,2m x 4,5m x 4,5m średnia zjeżdzalnia o wymiarach 4,8m x 7m x 6,3m oraz duża zjeżdzalnia o wymiarach 6,5m x 5,5m x 7m. Dla najmłodszych najlepszą atrakcją jest basen z piłeczkami o wymiarach 4m x 4m x 2,2m. Lubiącym adrenalinę możemy polecić ścianki wspinaczkowe: mała o wymiarach 5m x 5m x 3,5m oraz duża w kształcie walca o wymiarach 3,2 x 8,2 m. 

Oprócz dmuchańców mamy do zaproponowania trampoliny: obwód trampoliny 15m, wysokość batutu 0,9m.

Obok tych atrakcji żadne dziecko nie przechodzi obojętnie!