Menu

Hot Dog

Każdy z nas uwielbia hot dogi. Jest to tylko kiełbaska włożona w bułke z dodatkami oraz sosami, a jednak jest w nim coś wyjątkowego. Posiadamy stanowisko do produkcji hot dogów. Jest to elegancki wózek kelnerski w którym zaadaptowaliśmy wszystkie niezbędne urządzenia do produkcji tego przysmaku.

W naszej firmie nie płacą Państwo za czas ciągłej pracy naszego urządzenia do hot dogów. Dzięki temu wszyscy obecni mogą korzystać z tego wspaniałego przysmaku bez limitu porcji. My nie żałujemy porcji, ani dodatków, czy też sosów. Nasz pracownik zadba o to aby hot dog był przygotowany idealnie.  

Świetnym dodatkiem do stanowiska z hot dogami, są stanowiska z kawą i herbatą, bądź saturator z wodą sodową. Są to kolejne dwie usługi gastronomiczne które spełniają idealnie rolę niespotykanych stoisk na imprezie.

Oceny
4,8/5 161 Klienci zadowoleni

Koszt wynajmu stanowiska z    Hot Dog

1 godzina – 330 zł, każda kolejna 220 zł

* dodatki do hot dogów 40 zł/h

* wydajność do 45 hot dogów na godzinę

Jedyne ograniczenie maszyny to konieczność podłączenia jej do prądu. Przękąski wydawane przez naszą firmę są zawsze ciepłe, wszelkie dodatki do hot-dogów (sosy, ogórki itp.) są w cenie. Przy każdym wynajmie maszyny uwzględniamy indywidualne potrzeby naszych klientów. 

Wszystkie nasze maszyny do produkcji hot- dogów są wykonane ze stali szlachetnej i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, a każdy pracownik naszej firmy mający kontakt z żywnością ma obowiązek posiadania aktualnych badań sanepidu. 

Tak jak przy wynajmie innych naszych maszyn tak w przypadku maszyny do produkcji hot- dogów istnieje możliwość obanerowania urządzenia Państwa logotypami w ramach promocji Państwa usług. 

Menu główne 
Gastronomia dla dzieci

Oceny
4,8/5 233 Klienci zadowoleni