KĄCIK PLASTYCZNY

Każde dziecko uwielbia szaleć, ale czasami też lubi usiąść i odpocząć, aby w tym czasie coś pomalować czy powycinać. Właśnie dlatego stworzyliśmy kącik plastyczny dla dzieci.

Czym jest kącik plastyczny ?

Kącik plastyczny to strefa małego artysty, W zależności od pory roku organizujemy tematyczne kąciki plastyczne. Po konsultacji z klientem dobieramy materiały i tematykę zajęć. 

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

1 GODZINA – 300 zł

KAŻDA KOLEJNA – 200 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

Stanowisko z 1 animatorem 

Grupa 10 osób

 

Wynajem kącika malucha

Kącik plastyczny dla dzieci to miejsce, gdzie dzieci odkrywają własne możliwości twórcze oraz uzdolnienia artystyczne.

Tutaj mogą wyrazić siebie i dać upust wodzom swojej fantazji! Z dodatkiem kreatywności z niczego mogą powstawać niezwykłe przedmioty.

Dlaczego impreza bez kącika plastycznego się nie uda ?

W naszym kąciku plastycznym już nie jedno dziecko odkryło swoje możliwości i artystyczne talenty. Jeśli Twoja pociecha lubi tego typu aktywności to warto skorzystać z kącika plastycznego i przekonać się czy drzemie w nim mały artysta.

Dlaczego warto wynająć kącik plastyczny ?

Nasi animatorzy mają głowy pełne pomysłów na prace plastyczne – od prostych po wymagające większej kreatywności. Poziom tworzonych prac dobierany jest do wieku i możliwości dzieci. Po wydarzeniu dzieci zabierają ze sobą stworzone przez siebie cuda, co również jest świetną pamiątką po zabawie.

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528