KINO PLENEROWE

Kino letnie w plenerze będzie wyjątkową alternatywą łączącą miły wieczór na świeżym powietrzu ze zbiorowym oglądaniem wybranego seansu🙂

Czym jest kino plenerowe ?

Kino plenerowe to rodzaj widowiska filmowego przeznaczona dla bardzo dużej liczby osób wyświetlanej na ścianie pneumatycznej na otwartej przestrzeni. 

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

1 SEANS – 2600 zł

KAŻDY KOLEJNY – 800 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

Wymiary: 6m x 4m

Nagłośnienie + ekran + projektor 

Nie zawiera licencji

 

Dlaczego warto wybrać kino pod chmurką ?

W ciepłe wieczory nie warto siedzieć w zatłoczonej sali kinowej. Oglądanie seansów na świeżym powietrzu może pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie. Istotne jest również pobudzenie aktywności i integracja mieszkańców, pracowników poprzez stworzenie miejsca spotkań w postaci plenerowego kina letniego. Warto więc pomyśleć o uatrakcyjnieniu sezonu letniego takim właśnie oryginalnym pomysłem jakim jest obejrzenie seansu na powietrzu.

Dlaczego impreza bez kina plenerowego się nie uda ?

Nasz ekran multimedialny, na którym wyświetlamy filmy ma wymiary 4m x 6m. Tak duży rozmiar pozwala na oglądanie filmu z dalekiej odległości, dzięki czemu w kinie może uczestniczyć duża liczba widzów.

Wynajem kina plenerowego 

Pokaz filmu na świeżym powietrzu jest również ciekawym rozwiązaniem do zareklamowania firmy. Kino organizujemy kompleksowo dbając o wysoką jakość filmu. Zapewniamy również nagłośnienie filmu na bardzo dobrym sprzęcie.

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528