Menu

Kino letnie

Posiadamy sprzęt do organizacji pokazów kina letniego. Jest to świetna atrakcja na letnie wieczory. Zamiast siedzieć w dusznym kinie sprawimy, że obejrzycie ulubiony film pod chmurką.

Pokaz filmu na świeżym powietrzu jest również ciekawym rozwiązaniem do zareklamowania swojej firmy. Twój pokaz będzie zorganizowany w 100 %, jakość filmu będzie bardzo wysoka. Zapewniamy również nagłośnienie filmu na bardzo dobrym sprzęcie nagłośnieniowym.

Zalecaną atrakcją do kina letniego jest popcorn. Posiadamy wszystkie atrybuty niezbędne do wspaniałego seansu filmowego.

Koszt kina plenerowego

2h – 2600 zł

każda kolejna – 800zł

* Zapewniamy nagłośnienie, ekran 4x5 metra, obsługę, transport na terenie Warszawy

Nasz ekran multimedialny, na którym wyświetlamy filmy ma wymiary 4m x 5,5 metra. Tak duży rozmiar pozwala na oglądanie filmu z dalekiej odległości, dzieki czemu mogą Państwo zaprosić dużą liczbę gości.

Po co siedzieć w zatłoczonej sali kinowej kiedy przed nami ciepłe wieczory? Oglądanie seansów na świeżym powietrzu może tylko pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie. Istotne jest również pobudzenie aktywności i integracja mieszkańców, pracowników itp., poprzez stworzenie miejsca spotkań w postaci plenerowego kina letniego. Warto więc pomyśleć o uatrakcyjnieniu sezonu letniego takim właśnie oryginalnym pomysłem jak kino letnie. 

Oceny 4,8/5 278 Klienci zadowoleni