Menu

Klaun

Bez obecności klauna nie może odbyć się żadna impreza dla dzieci!
Clown to obowiązkowy punkt każdego festynu dla dzieci.

W swojej ofercie mamy różnych klaunów: klaun skręcający baloniki, klaun animator organizujący gry zabawy, klaun malujący buźki, klaun cyrkowiec.

Nasz klaun jest częstym gościem urodzin dla dzieci, ponieważ zapraszają go rodzice w celu rozkręcenia imprezy i nadaniu imprezie kolorowej, wesołej atmosfery.

Nasi klauni posiadają wiele talentów. Pierwszym z nich jest klaun animator- zajmuje się organizowaniem różnego rodzaju zabaw ruchowo-tanecznych na imprezie Twojego dziecka.

Klaun malujący buźki jak sama nazwa wskazuje maluje dzieciom wybrane przez nich z szablonu wzory na buzi lub rączce.
Z kolei klaun skręcający balonikowe zwierzątka stworzy dla Twojego dziecka balonika marzeń, od razu zrobi się kolorowo!

Kolejnym artystą jest klaun cyrkowiec- ten to dopiero potrafi!
Sztuczki na monocyklu, żonglowanie piłeczkami to tylko nieliczne z jego możliwości (atrakcje ustalane przed imprezą).
Klaun cyrkowiec jest w stanie zrealizować dwa pokazy 15 minutowe w ciągu jednej godziny.

Wynajem klauna wspaniale sprawdza się na imprezach z udziałem dzieci.
Nikt tak ich nie potrafi rozbawić, rozśmieszyc jak on.

Nasz klaun jest bardzo chętnie wybierany przez klientów.
Clown to gwarancja dobrej zabawy. Zapewniamy wizytę klauna w dużych miastach
tj: Warszawa, jak równiez w małych miejscowościach.


Zdajemy sobie sprawę że niektóre dzieci odczuwają strach gdy widzą klauna do zabaw z dziećmi.
Aby tego uniknąć zmniejszamy ostrość makijażu klauna, jak również stosownie dopasowujemy strój, aby dziecko czuło się komfortowo.

 

Koszt wynajmu klauna

(skręcającego baloniki/ malującego buźki/ przeprowadzającego gry) 
1 godzina – 280 zł, każda kolejna 120 zł

Klaun cyrkowiec

2 pokazy po 15 min realizowane w ciągu 1 godziny 350zł

Menu główne 
Atrakcje dla dzieci

Miasto w Ameryce, zdecydowanie! wynajem klauna warszawa Opowieść w zasadzie odzwierciedla jeden człowiek duchową podróż. Czy to był twój zamiar mieć czytnik patrzeć do wewnątrz, a po jego podróż? Pewno próbował sprowokować clown warszawa czytelnika przez historię Traynor. Patrząc do wewnątrz, jest coś, czego wszyscy nie robią wystarczająco dużo i, szczerze mówiąc, to często pomaga wyjaśnić i zrozumieć to, czego doświadczamy na zewnątrz. klaun warszawa Ponieważ zajmuje poczesne miejsce w fabule, jakie połączenia masz klaun Native American kultury? Być może, mam połączenie z przeszłości życia. Odkąd dzieciństwa byłem ciekaw i zafascynowany kulturą Indian amerykańskich wynajem clowna warszawa ludzi. wynajem clowna Zmiana koła jest rodzaj skoku w baseball. Co jeszcze starasz się symbolem z terminem? Jedności i świętości życia i że wszystko ma początek i ma również zakończenie. To taki uniwersalny symbol, który przekracza kultur, języków i granic wynajem klauna. Twój bohater, Traynor Hamilton, wydaje się, że klaun na urodziny więcej historii do opowiedzenia. Jest inna powieść wyposażony ten charakter w swoich planach? Mam pragnienie napisania kolejnej książki, ale w tej chwili mogę powiedzieć zupełnie inną historię. Traynor była ciekawa postać rozwijać klaun na festyn może on w rzeczywistości mają więcej akcji w dół drogi – więc klaun na impreze tuned Chyba klaun na impreze warszawa Traynor posiada unikalny, ale inspirujące mentora w postaci swojego starszego przyjaciela Karola, który pomaga mu klaun na festyn warszawa prowadzić w całej historii!. Który służy jako opiekuna lub przewodnika inspirującego? Jestem błogosławiona mieć kilka, w tym

Oceny
4,7/5 99 Klienci zadowoleni