Zorbing 

Imprezy plenerowe są najlepszym sposobem rozrywki, gdyż istnieje możliwość wynajmu naprawdę sporej ilości atrakcji. Jedną z atrakcji plenerowych są nasze kule zorbingowe. 

Lubisz sporty ekstremalne? Jeśli tak, to ta atrakcja jest właśnie dla Ciebie!

Ekstremalność atrakcji dobieramy adekwatnie do wieku dziecka. Natomiast jeżeli z atrakcji korzysta dorosły – konsultujemy z nim preferowaną intensywość doznań.

Koszt wynajmu kuli zorbingowej:

1h – 300zł, każda kolejna – 150zł

Zorbing to inaczej kula sferyczna z przeźroczystego, mocnego tworzywa odpornego na przecieranie i rozcinanie, o około 4-metrowej średnicy. W jej wnętrzu znajduje się mniejsza kula, a przestrzeń między nimi wypełniona jest powietrzem. 

JAK PRZEBIEGA ZABAWA Z KULĄ ZORBING? 

Uczestnicy zabawy wchodzą do środka kuli, a tam przymocowani są specjalnymi pasami do ścian zorby, tak aby staczanie się ze zbocza góry było dla nich w pełni bezpieczne. Kiedy uczestnicy są w pełni zabezpieczeni kula zostaje odbezpieczona i siłą grawitacji stacza się w dół. 

 

Gwarantujemy, że atrakcja plenerowa jaką jest kula zorbing dostarczy Twoim gościom niezapomniane wrażenia. Jej widowiskowy, futurystyczny wygląd i emocje związane ze staczaniem się w kuli pozostają na długo w pamięci uczestników imprezy. 

Kule zorbingowe posiadają również liczne zabezpieczenia, takie jak: pasy zabezpieczające, awaryjny hamulec, jak również uchwyty. 

Menu główne 
Dmuchańce