KULA ZORBINGOWA

Imprezy plenerowe są najlepszym sposobem rozrywki, gdyż istnieje możliwość wynajmu naprawdę sporej ilości atrakcji. Jedną z atrakcji plenerowych są nasze kule zorbingowe. 

Co to jest kula zorbingowa ?

Zorbing to inaczej kula sferyczna z przeźroczystego, mocnego tworzywa odpornego na przecieranie i rozcinanie, o około 4-metrowej średnicy. W jej wnętrzu znajduje się mniejsza kula, a przestrzeń między nimi wypełniona jest powietrzem. 

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

1 GODZINA – 300 zł

KAŻDA KOLEJNA – 150 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

Średnica: 3m

W cenie dostawa/obsługa

(montaż nie wlicza się w czas zabawy)

 

Jak przebiega zabawa z kulą zorbingową ?

Uczestnicy zabawy wchodzą do środka kuli, a tam przymocowani są specjalnymi pasami do ścian zorby, tak aby staczanie się ze zbocza góry było dla nich w pełni bezpieczne. Kiedy uczestnicy są w pełni zabezpieczeni kula zostaje odbezpieczona i siłą grawitacji stacza się w dół. 

Dlaczego impreza bez kuli zorbingowej się nie uda ?

Kula zorbingowa to jedna z fajniejszych ekstremalnych atrakcji. Ekstremalność atrakcji dobieramy adekwatnie do wieku dziecka. Natomiast jeżeli z atrakcji korzysta dorosły – konsultujemy z nim preferowaną intensywność doznań.

Wynajem kuli zorbingowej

Gwarantujemy, że atrakcja plenerowa jaką jest kula zorbing dostarczy Twoim gościom niezapomniane wrażenia. Jej widowiskowy, futurystyczny wygląd i emocje związane ze staczaniem się w kuli pozostają na długo w pamięci uczestników imprezy. 

Kule zorbingowe posiadają również liczne zabezpieczenia, takie jak: pasy zabezpieczające, awaryjny hamulec, jak również uchwyty. 

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528