Menu

Zorbing 

Imprezy plenerowe są najlepszym rodzajem rozrywki, gdyż istnieje możliwość wynajmu sporej ilości atrakcji. Jedną z atrakcji plenerowych są nasze kule zorbingowe. 

Lubisz ekstrymalny sport? Ta atrakcja jest specjalnie dla Ciebie.

Ekstremalność atrakcji dobieramy adekwatnie do wieku dziecka. Natomiast jeżeli z atrakcji korzysta dorosły- konsultujemy z nim preferowaną intensywość doznań.

Koszt wynajmu kuli zorbingowej:

1h – 300zł, każda kolejna -150zł

Zorbing to inaczej kula sferyczna z przeźroczystego mocnego tworzywa odpornego na przecieranie, rozcinanie o około 4 metrowej średnicy, w jej wnętrzu znajduje się mniejsza kula, a przestrzeń między nimi wypełniona jest powietrzem. 

JAK PRZEBIEGA ZABAWA Z KULĄ ZORBING? 

Uczestnicy zabawy wchodzą do środka kuli, a tam przymocowani są specjalnymi pasami do ścian zorby, tak aby staczanie się ze zbocza góry było dla nich w pełni bezpieczne. Kiedy uczestnicy są w pełni zabepieczeni kula zowstaje odbezpieczona i siłą grawitacji stacza się w dół. 

 

Gwarantujemy, że atrakcja plenerowa jaką jest kula zorbing dostarczy Twoim gościom niezapomniane wrażenia. Jej widowiskowy, futurystyczny wygląd i emocje związane ze staczaniem się w kuli pozostają na długo w pamięci uczestników imprezy. 

Kule zorbingowe posiadają również liczne zabezpieczenia takie jak: pasy zabezpieczające, awaryjny hamulec, jak również uchwyty. 

Menu główne 
Dmuchańce

Oceny
4,4/5 221 Klienci zadowoleni