Menu

Malowanie buziek

Nasze animatorki-wizażystki przeniosą Twoje dzieci w bajkową atmosferę malując im buzię w wybrane zwierzątko, ulubioną postać z bajki itd.

Każdy punkt do malowania buziek jest w pełni wyposażony: w farbki, pędzelki i niezbędne atrybuty. Zapewniamy także stoliki i kolorowe krzesełka.

 

Koszt stanowiska z malowaniem buziek

1 h – 280 zł, każda kolejna – 120 zł

* Zapewniamy farbki, stolik, krzesełka, lusterko, wzorniki, obsługę animatorki-wizażystki

 

Malowanie buziek cieszy się bardzo dużą popularnością wśród dzieci.

Każde z nich może zamienić się w dowolną postać z komiksu, bajki czy filmu.

Nasz animator malujący buźki potrafi stworzyć wspaniałe wzory na twarzach dzieci. Z całą pewnością każde dziecko wyjdzie z imprezy zadowolone.

Nasze wizażystki uwielbiają lubią wyzwania!

Nawet jeżeli dziecko nie znajdzie swojego wymarzonego wzoru w naszym katalogu to my będziemy w stanie go wykonać.

W końcu jesteśmy po to, by spełniać dziecięce marzenia!

 

Nasze wizażystki są nie tylko profesjonalistkami w tym co robią, ale również sympatycznymi osobami, które od wejścia na imprezę swoją osobą zachęcają do zatrzymania się przy tej atrakcji. Mało tego – inne dzieci z dużym zainteresowaniem przyglądają się ich pracy.

Nasi animatorzy pracują na profesjonalnych, hipoalergicznych farbkach, 
które były testowane dermatologicznie oraz dopuszczone do używania na skórze.

Z tego względu możemy Państwu zapewnić wysoką jakość tej usługi.

Przed wynajęciem usługi, prosimy o racjonalne przemyślenie ilości wynajmowanych animatorów
do malowania buziek  w stosunku do planowanej ilości dzieci na imprezie.

Menu główne 
Atrakcje dla dzieci

Oceny
4,7/5 25 Klienci zadowoleni
Gabriel Busch, autor nowej powieści „Zmian Circle” stworzył pamiętną opowieść o miłości, marzeniach, straty, żalu, introspekcji i odkupieniu. Historia rozgrywa się w świecie zawodowego baseballu na tle Nowego Orleanu. Jest malowanie dzieci warszawa książka, która oferuje coś dla każdego i pyta czytelnika patrzeć do wewnątrz w procesie opowiadając swoją historię. Wziął czas niedawno usiąść i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących jego malowanie buziek debiutanckiej malowanie twarzy warszawa malowanie buziek warszawa „Koło zmieniać” skupia się wokół niewielkiego piłkarz ligi. Dlaczego zdecydowałeś się oprzeć charakter w świecie zawodowego baseballu? Czy posiadają szczególne znaczenie dla ciebie? Baseball to gra bliskich mojemu malowanie buzi warszawa i bardzo częścią naszego kraju dziedzictwa malowanie twarzysportowego. W miarę pisania książki, baseball wybrał mnie więcej niż ja wybrałem. Wiedziałem, że chcę napisać książkę obejmującą sylwetkę sportowego jako bohater i baseball był logicznym wyborem dla tej historii. Istnieją liczne ody do gry w baseball w całej powieści, a każda liczba ukryta w historii ma znaczenie baseballu. Na przykład, istnieje 42 rozdziałów w książce,malowanie dzieci szczególnie hołd dla Jackie Robinson. Powieść odbywa się w dużej mierze na tle Nowego Orleanu. Jaki jest twój związek z miastem i co konotacja to musi historii? Mój romans z miasta Nowy Orlean odegrał istotną rolę (żyjąc tam przez 13 lat przed huraganem Katrina), jak I wyciągnął z tego głębokiego doświadczenia pomoc w kształtowaniu tło do opowieści. Tęsknię Nowy Orlean i myśleć o tym każdego dnia. Jest to.