Menu

Popcorn


Organizujesz imprezę, festyn, piknik i potrzebujesz smacznej i szybkiej przekąski w niskiej cenie?
Prażona kukurydza zwana popcornem świetnie sprawdza się na różnego rodzaju eventach. 

Wynajem maszyn do popcornu jest świetną atrakcją nie imprezy.
Każdy uwielbia tą słoną przekąskę.
Posiadamy bardzo wydajne urzadzenia do produkcji popcornu, zarówno elektryczne jak i gazowe.

Wynajmując stanowisko popcorn, masz zapewnione wszystkie niezbędne artykuły oraz opakowania. Ponad to płacisz za czas pracy maszyny a nie ilość wyprodukowanego popcornu. 

Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne przy kontakcie z żywnością badania sanepidu. Ponad to, za każdym razem dokładają wszelkiech starań, aby popcorn był zawsze idealnie wyprażony, a klient w pełni zadowolony. 


Zapraszamy do wynajmu popcornu na Twoją imprezę, gdzie napewno sprawdzi się jako wyśmienita atrakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Istnieje możliwość obanerowania naszych urządzeń do produkcji prażonej kukurydzy Państwa logiem.
Państwa grafika może również być umieszczona na opakowaniach.

Jest to świetny sposób na zareklamowanie swojej firmy, swojego produktu, a dzięki darmowej przekąsce mogą Państwo zyskać klientów.
Maszyna do popcornu jest bardzo elegancka,
dzięki czemu wpasowuje się również w klimat ekskluzywnych imprez.

 

Koszt wynajmu maszyny do popcornu 

1 h- 280 zł, każda kolejna 140 zł
* zapewnaimy obsługę, opakowania, popcorn, sól. Wszystko bez limitu porcji.

Nasze maszyny do popcornu są bardzo wydajne, nie potrzebują bezpośredniego dojścia do źródła energii, w związku z tym możemy pracować w dowolnej lokalizacji i warunkach.

Maszyny do produkcji popcornu są również często wykorzystywane podczas imprez tematycznych typu popcorn party, na naszych maszynach po uprzedniej konsultacji mogą być umieszczone oświetlenia LED, które dają świetny efekt i idealnie wpasowują się w klimat imprez. 

Menu główne 
Gastronomia dla dzieci

Ciesz się i uczyć się od najlepszych książek golfowych napisane przez człowieka, który znajduje się uczniów w ciągu ostatnich 3 lat zgromadzili ponad 12 majora Championship i ponad 100 turniejowych maszyna do popcornu David Leadbetter. Znani dla innowacyjnych i kreatywnych metod nauczania, nie ma innego instruktorem golfa, który miał większy wpływ na grę w golfa niż Leadbetter.He jest słusznie uważany przez wielu maszynka do popcornu numer jeden instruktor golfa na świecie, a twoja gra w golfa wydajność z pewnością skorzystają z lekcji i doświadczeń oferowanych w jego najlepszych książek golfowych wspomniano below.David Leadbetter najlepiej wynajem popcornu Książki: David Leadbetter Golf 100% – To wspaniale napisane golf instruktażowe książka jest kompilacją wszystkich nauk Leadbettera, teorii, porad i ćwiczeń że jego nauczył i opracowany w swoim czasie jako jeden z najbardziej udanych trainers.Like golfie innymi bardzo niewiele, Leadbetter ma doskonały sposób wyjaśniając niektóre z bardziej skomplikowanych mechaniki huśtawka i podstawy, które są niezbędne do gry wielką golfa. wypożyczalnia popcornu Golf obejmuje każdy aspekt gry, od podstawowej konfiguracji do wytrzymałości psychicznej i jest jedną z najlepszych książek golfowych, jeśli szukasz, aby poprawić grę w golfa performance.David wynajem popcornu warszawa Błędy i poprawki – to doskonały golf instruktażowe książka, która obejmuje wypożyczanie popcornu z najczęstszych obszarów problemowych w grze, a następnie pokazuje, jak leczyć popcorn warszawa specjalnie zaprojektowanych ćwiczeń i jest pełen pięknie ilustrowane.
Oceny
4,8/5 99 Klienci zadowoleni