Menu

Popcorn

Organizujesz imprezę, festyn, piknik i potrzebujesz smacznej i szybkiej przekąski w niskiej cenie?

Prażona kukurydza, czyli popcorn świetnie sprawdza się na różnego rodzaju eventach.

Wynajem maszyny do popcornu jest świetną atrakcją na imprezy.

Każdy uwielbia tę słoną przekąskę.

Posiadamy bardzo wydajne elektryczne urządzenia do produkcji popcornu.

Wynajmując stanowisko popcorn masz zapewnione wszystkie niezbędne artykuły oraz opakowania. Ponadto płacisz za czas pracy maszyny, a nie ilość wyprodukowanego popcornu. 

Nasi pracownicy posiadają badania sanepidu niezbędne przy kontakcie z żywnością . Ponadto zawsze dokładają wszelkich starań, aby popcorn był idealnie wyprażony.

Zapraszamy do wynajmu popcornu na Twoją imprezę, gdzie napewno sprawdzi się jako wyśmienita przekąska zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Istnieje możliwość obanerowania naszych urządzeń do popcornu Państwa logiem.

Ggrafika może być umieszczona również na opakowaniach.

Jest to świetny sposób na zareklamowanie swojej firmy czy produktu, a dzięki darmowej przekąsce mogą Państwo przyciągnąć klientów.

Maszyna do popcornu jest bardzo elegancka,

dzięki czemu wpasowuje się również w klimat ekskluzywnych imprez.

 

Koszt wynajmu maszyny do popcornu 

1 h – 300 zł, każda kolejna – 150 zł

* zapewniamy obsługę, opakowania, kukurydzę, sól (bez limitu porcji)

Nasze maszyny do popcornu są mobilne, dzięki czemu możemy pracować w dowolnej lokalizacji i warunkach.

Maszyny do produkcji popcornu są również często wykorzystywane podczas imprez tematycznych typu popcorn party. Na naszych maszynach może być umieszczone oświetlenie LED, które daje świetny efekt i idealnie wpasowuje się w klimat imprez np. klubowych. 

Menu główne 
Gastronomia dla dzieci

Ciesz się i uczyć się od najlepszych książek golfowych napisane przez człowieka, który znajduje się uczniów w ciągu ostatnich 3 lat zgromadzili ponad 12 majora Championship i ponad 100 turniejowych maszyna do popcornu David Leadbetter. Znani dla innowacyjnych i kreatywnych metod nauczania, nie ma innego instruktorem golfa, który miał większy wpływ na grę w golfa niż Leadbetter.He jest słusznie uważany przez wielu maszynka do popcornu numer jeden instruktor golfa na świecie, a twoja gra w golfa wydajność z pewnością skorzystają z lekcji i doświadczeń oferowanych w jego najlepszych książek golfowych wspomniano below.David Leadbetter najlepiej wynajem popcornu Książki: David Leadbetter Golf 100% – To wspaniale napisane golf instruktażowe książka jest kompilacją wszystkich nauk Leadbettera, teorii, porad i ćwiczeń że jego nauczył i opracowany w swoim czasie jako jeden z najbardziej udanych trainers.Like golfie innymi bardzo niewiele, Leadbetter ma doskonały sposób wyjaśniając niektóre z bardziej skomplikowanych mechaniki huśtawka i podstawy, które są niezbędne do gry wielką golfa. wypożyczalnia popcornu Golf obejmuje każdy aspekt gry, od podstawowej konfiguracji do wytrzymałości psychicznej i jest jedną z najlepszych książek golfowych, jeśli szukasz, aby poprawić grę w golfa performance.David wynajem popcornu warszawa Błędy i poprawki – to doskonały golf instruktażowe książka, która obejmuje wypożyczanie popcornu z najczęstszych obszarów problemowych w grze, a następnie pokazuje, jak leczyć popcorn warszawa specjalnie zaprojektowanych ćwiczeń i jest pełen pięknie ilustrowane.
Oceny
4,8/5 99 Klienci zadowoleni