SZCZUDLARZE

Szczudlarze to najbardziej charakterystyczne osoby na evencie. Dzięki swoim „długim nogom” wyróżniają się z tłumu i widać ich z daleka! Samym swoim wyglądem przyciągają ludzi w miejsce wydarzenia.

Kim są szczudlarze ?

Szczudlarz – osoba przebrana w różne kreacje poruszająca się za pomocą wysokich kijów z podpórkami na stopy. Pozwalają one na wykonywanie dużych kroków, popularnie nazywane „szczudłami”. Nasi szczudlarze przebierają się w strój diabła, pirata, Mikołaja, aniołka, klauna itp. I nie tylko wzrostem przykuwają uwagę. Do ich umiejętności należy m.in. żonglowanie czy puszczanie wielkich baniek mydlanych. Stanowią niezwykły dodatek do festynów, pikników rodzinnych, imprez promujących czy nawet przyjęć weselnych.

Koszty usługi

KOSZT

SZCZUDLARZ – PROMOTOR

1 GODZINA – 400 zł

KAŻDA KOLEJNA – 200 zł

 

SZCZUDLARZ – ARTYSTA

1 GODZINA – 450 zł

KAŻDA KOLEJNA – 250 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

1 szczudlarz promotor / 1 szczudlarz artysta

 

Wynajem szczudlarzy na Twoją imprezę

Nasi szczudlarze najczęściej zajmują się reklamowaniem firmy, rozdają ulotki, gadżety, zachęcają do zajrzenia do firmy czy sklepu. Potrafią także żonglować! Często są zapraszani na śluby, gdzie w strojach aniołów nie dość, że pięknie się prezentują to również puszczają olbrzymie bańki tworząc niesamowity klimat idealnie pasujący do okoliczności wydarzenia. 

Dlaczego impreza bez szczudlarzy się nie uda ?

Posiadamy szeroki zasób strojów dla szczudlarzy, więc wpasujemy się w każdą imprezę tematyczną. Ponadto istnieje możliwość ubrania szczudlarza w Państwa strój firmowy z logotypem. 

Czy szczudlarz jest dobrą formą reklamy ?

Zdecydowanie! Są przede wszystkim mobilni, a ich nietypowy wzrost stanowi dodatkowy atut, dzięki czemu jeszcze bardziej skupiają na sobie uwagę.

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528