Menu

Trampoliny

Z nami masz możliwość zapewnienia swoim gościom wspaniałej atrakcji ruchowej, jaką jest trampolina. 

Rozmiary naszych trampolin do wynajęcia pozwalają dzieciom na zabawę w grupię swoich kolegów, a z nimi zabawa będzie jeszcze fajniejsza.

Nasze trampoliny montujemy bezpośrednio u klienta, więc ustawimy je w dowolnym miejscu wyznaczonym przez Ciebie.

Dzieci uwielbiają trampoliny, dlatego z pewnością ta atrakcja jest idealna do wykorzystania niespożytkowanej energii. Co więcej, skakanie na trampolinie korzystnie wpływa na zdrowie.


Skoki i ćwiczenia na trampolinie: 

-aktywizują wszystkie grupy mięśni,
-wzmacniają serce,
-oczyszczają układ limfatyczny,
-pobudzają układ immunologiczny,
-poprawiają pracę mózgu,
-dotleniają skórę i organizm,
-zmniejszają bóle kości i stawów,
-zmniejszają siłę i częstotliwość bólu głowy,
-czynią ciało bardziej elastycznym i zwinnym,
-pozwalają szybko osiągnąć ogólnie lepszą formę fizyczną.

 Skoki na trampolinie poprawiają też koordynację ruchową i równowagę, a oprócz tego wszystkiego działają odstresowująco i relaksująco.

Koszt wynajmu trampoliny 

4 godziny – 700 zł, każda kolejna 100 zł
* Czas składania i rozkładania nie wlicza się w czas wynajmu

Nad bezpieczeństwem zabawy zawsze czuwa nasz instruktor,który zawsze służy pomocną radą.

Z uwagi na bezpieczeństwo na trampolinę dziewczynki powinny zdjąć całą swoją biżuterię- pierścionki, bransoletki, zegarki, które mogłyby zranić innych skaczących. Ponadto surowo zabronione podczas zabawy jest żucie gumy, które grozi zachłyśnięciem się. 

Posiadamy tylko największe trampoliny o średnicy 5 m.

Ze względu na długi czas montażu i demontażu trampoliny,
minimalny czas zamówienia to 4 godziny.

Nasze trampoliny warszawa posiadają wiele systemów zabezpieczeń,
gdyż ważna jest zarówno dobra zabawa, jak również bezpieczeństwo .

DLA KOGO NIE JEST WSKAZANA TRAMPOLINA?

Niestety nie każdy może korzystać z trampoliny. Przed wynajęciem usługi proszę się upewnić czy nikt z dzieci obecnych na Państwa imprezie nie ma zaburzonej koordynacji ruchowej czy też problemów z kręgosłupem lub kręgami szyjnymi, a także czy żadne dziecko nie ma zaburzeń hormonalnych oraz niedoboru wapnia i fosforu, które są niezwykle ważne w strukturze kości i stawów. Duże wady wzroku również są przeciwskazaniem do korzystania z trampoliny. 

Menu główne 
Dmuchańce

Może być potrzebne w niektórych miejscach pomiędzy modułami, wynajem trampoliny zakończyć projekt, lub całkowite bocznica zakończeniu takich jak cegła, kamień, i sztukateriami. Podczas gdy niektóre domy nie wymagają malowania zewnętrznej w trampoliny przyjazdu, inne wymagają gruntowania, malowania lub barwienia. I wreszcie, połączenia między jednorodzinnego garażu i domu i ogólne środki krajobrazu muszą być wypełnione.Związać się procedury połączyć wszystkie usługi miejskie do trampoliny warszawa Podczas gdy twój dom był zaprojektowany i wykonany, kanalizacja, wodociągi i przyłącza elektryczne były ułożone jak również systemów trampolina warszawa. Gdy dom modułowy jest ustawiona, wszystkie te usługi muszą być wypożyczalnia trampoliny do domu. Ponadto, system połączeń zraszaczy należy również wykonane w tym czasie. W części 4 Pusta przestrzeń na stopy lub piwnica jest potrzebny, aby elektryczne i hydrauliczne połączenia mogą być wykonane z pod domu. To jest powód, dlaczego modułowych domów wynajem trampolin warszawa mogą być umieszczone na płycie betonowej podstawy. Licencjonowani elektrycy, hydraulicy i trampolina personel pełna ins krawat przed końcowych kontroli i ogólnie usługi te zapewniają dni zestawu. Dzięki temu wszystkie wewnętrzne i zewnętrzne prace przycisk do wykończenia szybko dostarczając elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych usługi wypożyczalnia trampolin domu.W tym czasie twój dom modułowy jest ustawiony, wynajem trampoliny warszawa procent w domu jest zrobione, ale pozostałe 15 procent należy wypełnić na miejscu. Ponieważ duża część wynajem trampolin przycisk UP jest w domu, opóźnienia od pogody.

Oceny
4,8/5 245 Klienci zadowoleni