Menu

Wata cukrowa

Nie ma chyba dziecka, które ominęło by stoisko z watą cukrową. Nawet dorośli skuszą się na tą puszysty przysmak, ponieważ dzięki niej przypomną sobie słodki czas dzieciństwa.

Słodka wata cukrowa to przekąska, która zazwyczaj kupujemy dzieciom przy okazji wyjścia do zoo czy na festyn. Juz nie musisz czekać na okazję, wystarczy że zadzwonisz do nas i niespodzianka dla dziecka gotowa! 

Wynajem urządzeń do waty cukrowej to nasza specjalność. Jesteśmy liderem na rynku, gdyż posiadamy aż 26 maszyn do produkcji cukrowej waty.

Nasze maszyny do produkcji waty cukrowej posiadają samodzielne zasilanie, dlatego mogą pracować w różnych miejscach i warunkach.

Cukrowa wata może być w dowolnym kolorze wybranym przez klienta. Wata cukrowa to najlepsza przekąską dla gości każdego pokolenia.

Koszt wynajmu maszyny do waty cukrowej

1 h – 280 zł, każda kolejna – 120 zł

Barwienie waty:

1 kolor 30 zł/h

2 kolory – 40zł/h

3 kolory – 50zł/h

Obanerowanie urządzenia – 200 zł

* Nielimitowana ilość porcji

Maszyny do waty cukrowej posiadają wszelkie atesty PZH, a każdy pracownik obsługujący stanowisko gastronomiczne posiada odpowiednie badania sanepidu niezbęde przy kontaktach z żywnością. Świadczy to o tym, że dbamy o bezpieczeństwo i jakość produktów. 

Jeżeli szukasz sposobu na nietuzinkowy zabieg marketingowy to darmowa wata cukrowa będzie najlepszym pomysłem. Płacisz za czas pracy, a nie za ilość wyprodukowanych wat cukrowych.

Żadna impreza masowa nie ma racji bytu bez tego słodkiego przysmaku na patyku.

Menu główne 
Gastronomia dla dzieci

Z góry. Dlatego każdy pacjent musi mieć dogłębne konsultacje przed zabiegiem do przeglądu wybór koloru i lokalizacji. Spotkanie z profesjonalnie przeszkoloną i licencjonowany estetyk w otoczeniu medycznym, który ma specjalne cukrowa wata i certyfikację zwykle najlepiej, chociaż techników z różnych środowisk wykonywania procedur. Aby mieć pewność, będzie wygodne z wyglądu, które zostaną pobrane z makijażu permanentnego, staranne leczenie wstępne konsultacje początkowo urządzenie do waty cukrowej Procedura nie zostanie wykonana w tym samym dniu, jak trzeba czasu, aby myśleć o wybór koloru i miejsca. Ponieważ stosowanie wielu urządzenia do waty cukrowej od tatuażu jest niewygodne, zawsze zapewnić pewne maszyna do waty cukrowej uspokajające wynajem waty cukrowej procedury i ja osobiście wstrzyknąć znieczuleniu zminimalizować każdego pacjenta poziom dyskomfortu. Bądź świadomy, wypożyczalnia waty cukrowej początkowe umieszczenie koloru tatto wata cukrowa na imprezy być trochę zbyt ciemny, jak będą niektóre łagodne blaknięcie w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Z tego powodu, niektórzy zamalowaniem makijażu pracy stałej wynajem waty cukrowej warszawa maszynka do waty cukrowej zawsze niezbędne w pierwszych sześciu miesięcy po pierwszym zastosowaniu. Makijaż permanentny może być idealnym rozwiązaniem wata cukrowa na imprezy warszawa wielu powodów niezależnych niedogodności tych, którzy znoszą codzienny kosmetycznych aplikacji. Fizycznych, takich wata cukrowa warszawa wiek, pogorszenie wzroku, a upośledzenie umysłowe może makijaż permanentny ‚potrzeba medyczna „, wata cukrowa pacjent w przeciwnym razie nie będzie w stanie zrobić. Bardzo aktywny tryb życia, które wymagają forsownych ćwiczeń i częste.

Oceny
4,7/5 134 Klienci zadowoleni