Wata cukrowa
5 (100%) 1 vote

Wata cukrowa

Nie ma chyba dziecka, które ominęło by stoisko z watą cukrową. Nawet dorośli skuszą się na tą puszysty przysmak, ponieważ dzięki niej przypomną sobie słodki czas dzieciństwa.

Słodka wata cukrowa to przekąska, która zazwyczaj kupujemy dzieciom przy okazji wyjścia do zoo czy na festyn. Juz nie musisz czekać na okazję, wystarczy że zadzwonisz do nas i niespodzianka dla dziecka gotowa! 

wata cukrowa

Wynajem urządzeń do waty cukrowej to nasza specjalność. Jesteśmy liderem na rynku, gdyż posiadamy aż 26 maszyn do produkcji cukrowej waty.

Nasze maszyny do produkcji waty cukrowej posiadają samodzielne zasilanie, dlatego mogą pracować w różnych miejscach i warunkach.

Cukrowa wata może być w dowolnym kolorze wybranym przez klienta. Wata cukrowa to najlepsza przekąską dla gości każdego pokolenia.

Koszt wynajmu maszyny do waty cukrowej

1 h – 280 zł, każda kolejna – 120 zł

Barwienie waty:

1 kolor 30 zł/h

2 kolory – 40zł/h

3 kolory – 50zł/h

Obanerowanie urządzenia – 200 zł

* Nielimitowana ilość porcji

Maszyny do waty cukrowej posiadają wszelkie atesty PZH, a każdy pracownik obsługujący stanowisko gastronomiczne posiada odpowiednie badania sanepidu niezbęde przy kontaktach z żywnością. Świadczy to o tym, że dbamy o bezpieczeństwo i jakość produktów. 

Jeżeli szukasz sposobu na nietuzinkowy zabieg marketingowy to darmowa wata cukrowa będzie najlepszym pomysłem. Płacisz za czas pracy, a nie za ilość wyprodukowanych wat cukrowych.

Żadna impreza masowa nie ma racji bytu bez tego słodkiego przysmaku na patyku.

Menu główne 
Gastronomia dla dzieci