DUŻA ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Jest to atrakcja rzadko spotykana, dzięki czemu cieszy się ogromnym zainteresowaniem na imprezach. Każdemu nasz dmuchaniec dostarczy dużo pozytywnej energii oraz adrenaliny.

Ścianka wspinaczkowa z 2 stanowiskami !

Dmuchana ścianka wspinaczkowa posiada dwa stanowiska, z których można korzystać jednocześnie. Usprawnia to korzystanie z niej i obsługę wszystkich chętnych. Stanowiska mają różny stopień trudności. Ściana wspinaczkowa posiada specjalne mocowania, co gwarantuje bezpieczną zabawę. Do każdego stanowiska przydzielony jest nasz instruktor-opiekun, czuwający nad bezpieczeństwem podczas zabawy.

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

4 GODZINA – 950 zł

KAŻDA KOLEJNA – 200 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

Wymiary: 10m x 10m x 8,2m

W cenie dostawa/obsługa

(montaż nie wlicza si w czas zabawy)

 

Zalety dużej dmuchanej ścianki wspinaczkowej

Dmuchane ścianki wspinaczkowe uczą przede wszystkim dzieci i młodzież planowania motorycznego, orientacji przestrzennej, rozwijają gibkość i precyzję całego ciała.  Poprzez wspinanie się ćwiczą siłę mięśni, zdobywają nowe doświadczenia sensoryczne. Doskonalą również równowagę i kontrolę tułowia. Podczas korzystania z tej atrakcji aktywizowane jest całe ciało, co ma pozytywny wpływ również na jakość funkcji manualnych. Ścianka wspinaczkowa rozwija również koordynację wzrokowo – ruchową.

Dlaczego impreza bez dużej dmuchanej ścianki wspinaczkowej się nie uda ?

Dmuchana ścianka wspinaczkowa to imitacja prawdziwej ścianki, ma bardzo pozytywny wpływ na kondycję fizyczną – działa również pozytywnie na psychikę, uczy bowiem koncentracji i pozwala rozładować stres. Możemy połączyć zatem przyjemne z pożytecznym!

Co wchodzi w skład stanowiska: duża dmuchana ścianka wspinaczkowa?

~ dmuchana ścianka wspinaczkowa 2-stanowiskowa,

~ specjalne mocowania ścianki gwarantujące bezpieczną zabawę, 

~ 2 instruktorów, 

~ bezpieczny sprzęt alpinistyczny, 

~ kask + uprzęże do asekuracji osób wspinających się.

 

 

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528