Menu

Dmuchany basen z piłkami

Kolorowe piłki zawsze sprawiają, że u dzieci pojawia się uśmiech na twarzy, nie ważne jaką rolę mają one pełnić. Nasza firma posiada dmuchany basen wypełniony po brzegi tysiącami kolorowych piłek. „Kąpiel” w tak wyjątkowym basenie to nieziemska frajda dla najmłodszych. Pośród mnóstwa barwnych kulek dzieci mogą skakać, biegać, szaleć do utraty tchu.

Oprócz olbrzymiej frajdy jaką mają dzieci z suchego basenu z piłeczkami ma on również bardzo pozytywny wpływ na rozwój dzieciaków. Basen z piłeczkami jest doskonałym sposobem na rozwój sprawności fizycznej.  Świetnie rozwija motorykę małą i dużą ponadto przebywanie wśród piłeczek to znakomity sposób na masaż całego ciała i rozluźnienie napiętych mięśni. Suchy basen z piłeczkami jest ewidentnym przykładem łączenia przyjemnego z pożytecznym. 

Koszt wynajmu dmuchanego basenu z piłkami

4 h – 800 zł, każda kolejna 200 zł.

* Zapewniamy opiekuna oraz tysiące kolorowych piłek

Aby ta wspaniała atrakcja mogła funkcjonować, potrzebne jest tylko źródło prądu. Jeśli Państwa lokalizacja nie pozwala na podłączenie się do zasilania, jesteśmy w stanie zapewnić agregat prądotwórczy. 

Nasz dmuchany basen z piłkami może pracować zarówno na otwartej przestrzeni oraz w pomieszczeniach zamknietych.

Dla zapewnienia 100 % bezpieczeństwa podczas korzystania z naszego suchego basenu z kulkami, zostaje on przymocowany do podłoża ( dotyczy imprez plenerowych ), bądź montujemy specjalne obciążniki. Na każdej imprezie z udziałem tej atrakcji dla dzieci, obecny jest nasz opiekun.

Menu główne 
Dmuchańce

Oceny
4,1/5 81 Klienci zadowoleni