DMUCHANY BASEN Z PIŁECZKAMI

Kolorowe piłki zawsze sprawiają, że na twarzach dzieci pojawia się uśmiech. Nasza firma posiada dmuchany basen wypełniony po brzegi tysiącami kolorowych piłeczek !

Zabawa w dmuchanym basenie z piłeczkami

Kąpiel” w tak wyjątkowym basenie to nieziemska frajda dla najmłodszych. Pośród mnóstwa barwnych kulek dzieci mogą skakać, biegać i szaleć do utraty tchu.

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

4 GODZINA – 900 zł

KAŻDA KOLEJNA – 200 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

Wymiary: 4m x 4m x 2,2m

W cenie dostawa/obsługa

(montaż nie wlicza się w czas zabawy)

 

Wynajem dmuchanego basenu z piłkami 

Oprócz olbrzymiej frajdy jaką zapewnia dzieciom zabawa w basenie z piłeczkami, ma on również pozytywny wpływ na rozwój dzieciaków. Basen z piłkami jest doskonałym sposobem na poprawę sprawności fizycznej.  Świetnie rozwija motorykę, a dodatkowo przebywanie wśród piłeczek to znakomity sposób na masaż całego ciała i rozluźnienie napiętych mięśni. Suchy basen z piłeczkami jest idealnym sposobem łączenia przyjemnego z pożytecznym. 

Dlaczego impreza bez dmuchanego basenu z piłeczkami się nie uda ?

Kolorowe piłki zawsze sprawiają, że na twarzach dzieci pojawia się uśmiech. 

Bezpieczna zabawa w basenie z piłeczkami

Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa podczas korzystania z naszego suchego basenu z kulkami, zostaje on przymocowany do podłoża (dotyczy imprez plenerowych), bądź zostają zamontowane specjalne obciążniki. Na każdej imprezie z udziałem tej atrakcji dla dzieci, obecny jest nasz opiekun.

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528