DUŻA DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA

Duża dmuchana zjeżdżalnia dzięki swoim wymiarom sprawia dzieciakom największą frajdę. Kolejka do niej zazwyczaj nie ma końca 😉 

Dlaczego warto wynająć dużą dmuchaną zjeżdżalnię ?

Nasze zjeżdżalnie pneumatyczne to hit wśród wszystkich atrakcji dziecięcych. Zjazdy i skoki
z 6-metrowej zjeżdżalni to istne szaleństwo dla najmłodszych. Sam widok z dołu robi na nich ogromne wrażenie i z niecierpliwością chcą się dostać na sam szczyt. 

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

4 GODZINY – 900 zł

KAŻDA KOLEJNA – 200 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

Wymiary: 5,2m x 7m x 6,5m

W cenie dostawa/obsługa

(montaż nie wlicza się w czas zabawy)

 

Zabawa na dużej dmuchanej zjeżdżalni 

Duża dmuchana zjeżdżalnia dostarcza wiele emocji i adrenaliny. Z pewnością widać, że ta atrakcja dzieciom wiele radości. 
Do dyspozycji mamy wiele modeli o różnych rozmiarach czy wzorach, pobudzających dziecięcą wyobraźnię i zachęcających do wspólnej zabawy. Księżniczki, zwierzęta lub samoloty – każde dziecko będzie zadowolone!

Dlaczego impreza bez dużej dmuchanej zjeżdżalni się nie uda ?

Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku radosne harce i żeby inni zazdrościli rodzicom kreatywności koniecznie pomyśl o wynajęciu dmuchanej zjeżdżalni ! 

Bezpieczeństwo na dużej dmuchanej zjeżdżalni 

Nad bezpieczeństwem podczas zabawy dzieci na dmuchanych zjeżdżalniach czuwa wyszkolony instruktor. Poinstruuje on dzieci jak odpowiednio bawić się na pneumatycznym sprzęcie oraz dopilnuje bezpieczeństwa. Ponadto wszystkie dmuchańce podczas imprezy są na bieżąco sprawdzane pod kątem ich stanu technicznego. Wszystkie nasze urządzenia, w tym dmuchana zjeżdżalnia posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. 

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528